2733
2734
عنوان

کمک به مشکل من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن بهش بگو در برهه اول اون مادرمه و دوم تو همسمری من  از تن اونم پس دل بخواهی نیس وظیفمه ناد ...

عزیزم میخوای جنگ راه بندازی؟

شوهر خودت اینو بهت بگه خدایی نمیای تاپیک بزنی شوهرم مامانشو بهم ترجیح داد؟

نکنین خواهر من😂

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
چرا بری خب نمیشه ک چن روز خونه زندگیتو ول کنی روزی ۴  ۵ ساعت برو کاراشو انجام بده بیا

عزیزم ما تو یک شه  دیگه هستیم.و گرنه این مشکل ایجاد نمیشد،اگر تو یک شهر بودیم همسرم حرفی نداشت.

آخه اینجوری ادم حس میکنه زندانی شوهرشه.حالا هر چقدرم با من خوب باشه و دوستم داشته باشه این رفتارش وا ...

اگه شوهرت مرد مردونه بود  عب نداره حتی اسیرشم باش ولی اگه نامرد بود توهم نامرد باش دیدم که میگما شوهر خواهرمو بهش حسودیم میشه

2738
عزیزم ما تو یک شه  دیگه هستیم.و گرنه این مشکل ایجاد نمیشد،اگر تو یک شهر بودیم همسرم حرفی نداشت.

منم قراره ازدواج کنم با کسی که ۱۸ ساعت دوره از شهر خودمون

مردد شدم واقعا☹ خیلی سخته

عزیزم خواهر دیگه ای نداری؟

یا کسی که اینکارو بکنه و بره پیش مادرت؟

چقدر فاصله دارین؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
شوهررررررررررر ندارممممممم      

همین دیگه مجرد و بی تجربه😂😜

موفق باشی عزیزم

اگه شوهرت راضی نیست و نمیزاره، بهتره که نری، شوهرت تنها نزار، باز پدرت، زنداداش و برادرها به مادرت رسیدگی میکنن. هر چند منم دلم نمیومد در چنین شرایطی مادرمو بیخیال بشم. ولی سعی کن با رضایت شوهرت بری

2706