2703
2553
عنوان

خاهرشوهرم

708 بازدید | 19 پست

سلام بچها . شوهر من با تمام خانواده پدریش و اقوامش قطع ارتباطع کاری بهشون نداره . رفت امد نمیکنه سه سالش بوده مامانش فوت کرده . پدرش زن گرفته زن پدر داشته خیلی اذیتش میکردع . شاید نزدیک شیش هفت سال خونه پدرش نرفته و کاری ب خاهر برادراش ندارع بجز یه خواهرش ک خیلی دوسش داشت میکفت برام مادری کرده منم دوسش دارم خاهرشو خیلی مهربونه ما تا چند ماه پیش مدام خونشون بودیم . برا دامادش تولد گرفت ما رفتیم پونصد کادو بردیم برا دخترش چند روز بعد همینطور . خلاصه همسرم خیلی بهشون میرسید براشون سنگ تموم میزارع هر دفه میرفتیم کلی براشون خرید میکردیم همیشع.  سه ماه پیش تولد دختر من خاهرشوهرم نیومد گفت جای دیکه دعوتیم قول دادیم بریم . همسرم از اون سه ماه پیش دیگه نیومد خونه خواهرش . مثلا من همش میگم بریم با حالت بداخلاقی میگه نه کجا بریم دوس ندارم برم خونشون چون ازش یه رفتاری دیدم دیگ خوشم نمیاد نه از خودشون نه از دامادش . حالا خاهرش هر روز بهش زنگ میزنه میگ چرا نمیای این هم میگ نمیتونم بیام نمیرسم بیام . دیشب داشت تو اتاق با خاهرش حرف میزد متوجه شدم خاهرش با خنده میگف زنت نمیزارع بیای . شوهرمم گفت من اختیارم دست زنم نی . خیلی ناراحت شدم از حرف خاهرش بعد اخر شب گفتم صب ک تعطیلی بیا بریم یه سر خونه خاهرت گفت نه حرفشم نزن من چیکار کنم خاهرش بفهمه مقصر من نیستم ک داداشش نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
واقعا ؟ بنظرت زشت نیست اینجوری فک کنن من نمیزارم 

نه عزیزم وقتی همسرت اینطوریه شما که نباید کاسه داغ تر از آش باشی

بعدا هم حرفش زده شد بگو همسرم نخواسته من بیام پیشتون تمام 

همیشه خودتو همسرتو یکی کن بزار بدونن اگر اون نیاد شما هم پاتو نمیزاری

واقعا ؟ بنظرت زشت نیست اینجوری فک کنن من نمیزارم 

ببین ب نظرم ب شوهرت اصرار نکن . چ بهتر تو فقط ب خواهرشوهرت بفهمون ک از طرف تو نیست بعدم نمی‌خواد رفت و آمد کنی

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
بنظرم هیچ‌کار اون مونده با ایمان خودش  خب خواهرشوهرت چرا نمیاد خونتون از دل داداشش دربیاره

ما دوماه خونمون عوض کردیم نیومدن بلد نیستن . شوهرمم مدام پشت تلفن بهش میگه ببخشید تعارفتون نمیکنم خونمون کوچیکه خودمون ب زور جا میشیم 😅😅 بعد میگم زشته اینجوری میکی میکه نه خوشم نمیاد بیان اینجا 

2706