2703
2553

با یه اقایی در ارتباط بودم تا همین دیروز بعدا من یه هفته بودش که میرفتم سرکار و واقعا کارمو دوس داشم😞اومدن دعوا کردن باهام گفتش زنگ میزنی میگی من دیگه نمیام از ترسم زنگ زوم و گفتم ک نمیام رفتم خونه به مامان همه ماجرارو گفتم گفتش به کسی ربطی نداره ک تو از فردا اگ دوس داری برو سرکارت امروز اومدم سرکار همکارا گفتن ک رئیس خیلی ناراحت شده و قراره ازت سفته بگیره حس میکنم خیلی بد شدم پیششون حسه خیلی بدی دارم توروخدا بگین چیکار کنم😞😞😞

چرا گفت نرو سرکار؟

و اینکه چه معنی میده از راه نرسیده تعیین تکلیف کنه برات

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگ فک میکنی پیش بقیه بد شدی ب رئیست بگو اگ گف مشکل نداره کار کن اگرم نمتونی تحملشون کنی کارتو ...

خجالت میکشم ازشون از همشون خیلی حسه بدی دارم 

ابجی نمیدونم چرا هرجا میرم حس میکنم ازم خوششون نمیاد حتی دیگه خودمم از خودم بدم میاد 😞💔

کارمم جوریه ک به سختی تونسم پیداش کنم حقوقش کمه ولی کاره خوبیه 

چیکار کنم ابجی؟😞

2456
چرا گفت نرو سرکار؟ و اینکه چه معنی میده از راه نرسیده تعیین تکلیف کنه برات

چون رئیسمون اقاس 

البته پیش ما نمیمونه ها بعضی وقتا سر میزنه بهمون 

دیروزم اینجا بودش رئیسمون دیدش کلا قاطی کردش

از الان اینجوری دیونه بودش منم همون دیروز رابطه مک باهاش تموم کردم😞

تاپیک قبلتو خوندم به نظرم دیگه هیچوقت با این آقا ارتباط نداشته باش به درد نمیخوره 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خجالت میکشم ازشون از همشون خیلی حسه بدی دارم  ابجی نمیدونم چرا هرجا میرم حس میکنم ازم خوششون ن ...

عزیزم خب اگ دوس داری کارتو بکن اینکه قبلا با کسی تو رابطه بودی ب کسی ربط نداره گلم ک بخای ناراحت بشی پس هرجا بری همین فکرو میکنی اعتماد بنفست اومده پایین ب نظر بقیه ک نیست ب نظر خودته گلی 

کاری ک نکردی خیلیا شاید تو محیط کاری تو باشن همه کار بکنن 

اینجوری نباش چرا خجالت بکشی مگ حقشون خوردی مگ پیش پلیس لوشون دادی ک ناراحت و خجالت بکشی ب این چیزا فکر نکن  

سعی کن ب خودت اهمیت بدی ن اینک از خودت بدت بیاد 

دعا میکنم به هرچی تو دلته برسی میشه برا منم دعا کنی؟
2714