2726
عنوان

، خانه تکانی قبل زایمان 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 35 پست
دوستانی که زایمانتون اسفند ماهه سیسمونیتون رو خریدید عزیزان؟ اگه خریدید مبشه لطفا اگه امکانش هست ب ...

من مامانم گفته حق نداری یه گوش پاک کن بخری، خودم میخرم 🤕

موندم با اون پا درد چطوری میخاد بره خرید؟ هر وقت میگم میگه فضولی به تو نیومده نوه خودمه بشین سره جات. 😂

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
کمه، خونم کوچیکه،  یدونه 3 متر اوپن، 2 متر هم اون طرف 🤕

خب پس ولی خودت رو اذیت نکن 

منم اخرای بارداریم جوگیر شدم سه روزه همه کارمو کردم بعد تا دو هفته نمیتونستم راحت خم و راست شم وراه برم 

اروم اروم کاراتو بکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مالی ک نهایت کارگر میگیره 300 ک داریم  ولی خب به دلم نمیشینه،

منم یبار کارگر گرفتم 

البته باردار نبودم اون موقع 

فقط چون مادر شوهرم قرار بود بعد عمل جراحیش بیاد خونه ی ما و کلی رفت و امد فک و فامیل به خونه ما میشد خاستم مثلا خونه خیلی تمیز باشه

اما اشتباه کردم کارگر گرفتم انقد حرصم دادمریض شدم

اصلا تمیزکار نبود همین جوری سر سری کار میکرد 

خودم اون که رفت دوباره همه جا رو سابیدم 

دیکه پشت دستم رو داغ کردم کارگر نگیرم 

بیشتر طلبکار بود تا کارگر🙄

من  زایمانم بهمنه هنوز سیسمونی نخریدم ولی خب خونه م تقریبا کاراش تمومه قرشا رو دادم قالیشویی موکتا رو شوهرم شست پتوها مون هم کامل شستیم موندهدفقط آشپزخونه 

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2728
من مامانم گفته حق نداری یه گوش پاک کن بخری، خودم میخرم 🤕 موندم با اون پا درد چطوری میخاد بره خرید؟ ...

مثل مامان من 

خب ادم عذاب وجدان میگیره بخدا

دوست دارم همه ی زحمتها به دوش مامانم باشه 

دوستانی که زایمانتون اسفند ماهه سیسمونیتون رو خریدید عزیزان؟ اگه خریدید مبشه لطفا اگه امکانش هست ب ...

البته هیچی. نخریدیم 

مامانم میگه پتو، بالش، تشک، تخت، یدونه زیر انداز که توش نایلونیه، (یهو موقع پوشک کردن جیش نکنه همه جا)، 😂 5 دست لباس نخی نوزادی سایز 1و2

روروییک، کالسکه، (من کریر نمیگیرم دوس ندارم) 

جوراب، شلوار، کت، سرهمی چند تا، البته مامانم میگه سرهمی بدون جوراب بگیر ک زود کوچیک نشه، 

چند دست هم لباس خوشگل بیرونی همین 

پوشک و شامپو وصابون و پودر بچه هم ک میخرین 😅

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
مثل مامان من  خب ادم عذاب وجدان میگیره بخدا دوست دارم همه ی زحمتها به دوش مامانم باشه

آره تازه میگه کارهای خونه رو هم نکن، خودم بهمن ماه میام میکنیم، ولی من اصلا راحت نیستم، دلم نمیاد خب 🤕 10 روز میاد بمونه پیش من اذیت بشه، قبلش دیگه چرا اذیت کنم،، 🙁 میخام خونه تکونیمو خودم بکنم، 

البته هیچی. نخریدیم  مامانم میگه پتو، بالش، تشک، تخت، یدونه زیر انداز که توش نایلونیه، (یهو مو ...

مبارکتون باشه بسلامتی و شادی نی نیت بیاد بغلت بحق حضرت زینب که امشب شب میلادش هست💖

خیلی باد کردم، گنده شدم میترسم تا بهمن هم باز باد کنم، 🤕 نتونم خم بشم قشنگ تمیز کنم، میخام امروز کف ...

الان خیلی زوده برای تمیز کردن دوباره باید تمیز کنی برای عید چون ۳ ماه مونده 

به نظرم بهمن شروع کن 

منم مهمونیم برای بستگانی که بعد عروسی نیومدن دلم میخواد دعوت کنم که بعدا با بچه کوچولو خودشون زنگ نزنن بیان خیالمم راحت بشه ولی خب میگم شاید برام سخت باشه الان 

آره تازه میگه کارهای خونه رو هم نکن، خودم بهمن ماه میام میکنیم، ولی من اصلا راحت نیستم، دلم نمیاد خب ...

انجام بده اما مراعاتم بکن 

توام مثل منی ظاهرا

دلت نمیاد همه ی کارا رو دوش مامانت باشه

من خواهرم ندارم ، بازم کسانی که خواهر دارن خوبه کمک حالشون ینفر هست 

من  زایمانم بهمنه هنوز سیسمونی نخریدم ولی خب خونه م تقریبا کاراش تمومه قرشا رو دادم قالیشویی مو ...

من فرشام شستنی نیس تمیزه پارسال گرفتیم پرده رو هم 1 ماه پیش شستم، ولی اگه وقت شد آخره دی یبار ميندازم لباسشویی چون تمیزه. 

پنجره زیاد داریم، کمد ها بهم ریخته، شستن روی لحاف تشک هم 1 روز وقت میخاد همین 

من ازیه ماه قبل فرشارو  دادم بیرون ومبلو اومدن تمیز کردن کابینتا وظرفها هم خودم تمیز کردم پتو هارو هم خشکشویی دادیم 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
2706