2726

۱۶ ماهه که باهامه خییلی بهتر شده ولی هست هنوز 

البته تنها دلیلش زایمان نبود کرونا و خستگی بچه داری تو غربت و تنهایی هم خیلی ماثر بود ولی خب بعد زایمان شروع شد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر همسرت بلافاصله بعد زایمان بهت توجه کنه اصلا دچار و درگیر نمیشی 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2728

ببین سردی بدن باعث افسردگی میشه باید تا میتونند به مادر گرمیجات بدن من خودم طبع بدنم بعد زایمانم سرد شده خیلی بده خیلی ضرر داره برای بدن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
باور کن این همش بر میگرده به شوهر ادم اگه تو حاملگی بعدش خوب باشه تو هم بعدش خوبی اگه بد باشه تو هم ...

من شوهرم خوبه خداروشکر .ولی درگیر این موضوع شدم واقعا نمیدونم چکار کنم همش افکار منفی دارم .مثلا یکی میگه آخرش مغزمو شک دادن بهش سریع میگم خدا نکرده من اینجور نشم ،یا میگن افسردگی یعنی خودکشی میگم خودکشی نکنم خدایا از این افکار منفی

عزیزم چطور فهمیدی افسردگی داری.بعدزایمانم نیاز هس جایی برم دکتری روانشناسی چیزی

خب مشخصه 

خودت متوجه میشی..احساس خستگی.نا امیدی.تنهایی.بی دفاع بودن و ضعیف بودن .ترس و....

اگه شدید باسه بله حتما..واسه من مداوم نبود یعنی کل روز این احساسات همراهم نبود و نیست

من تنهام یعنی شهری هستم که هیچکدوم از خانواده ی خودم و همسرم نیستن ۱۴ ماهه خانوادمونو ندیدیم..

اگه خانواده کنارتن بعد زایمان تنها نمون هفته ای چند بار بیان پیشت تو برو پیششون بچه تو بذار پیش مادرت یا خواهرت شده هفته ای دو ساعت برو گردش خرید اینا خیلی موثره به نظرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
۱۶ ماهه که باهامه خییلی بهتر شده ولی هست هنوز  البته تنها دلیلش زایمان نبود کرونا و خستگی بچه ...

عزیزم دارو هم استفاده کردی؟؟ من همیشه میگفتم بچه دار بشم خیلی به شیریناش فکر میکردم اما الان خیلی غبطه میخورم که چرا حالم اینحوره یاد آرزوهای شیرینم میفتم ناراحت میشم گریم میگیره

عزیزم دارو هم استفاده کردی؟؟ من همیشه میگفتم بچه دار بشم خیلی به شیریناش فکر میکردم اما الان خیلی غب ...

نه گلم..میگم دائمی نیست برای من یعنی طول روز خیلی اوقات حالم کاملا خوبه یجورای زندگیمو خیلی شدید تحت تاثیر قرار نداد فقط خودمو اذیت کرد الان بهترم بازم خیلی اگه واسه تو جوریه که زندگیتو تحت تاثیر قرار داده یا نسبت به بچه ت احساس منفی پیدا کردی حتما برو دکتر 

نه گلم..میگم دائمی نیست برای من یعنی طول روز خیلی اوقات حالم کاملا خوبه یجورای زندگیمو خیلی شدید تحت ...

رفتم دکتر دارو هم دارم استفاده میکنم .یاد قبلا وقتی عروسی کردیم میفتم که چقد حالم خوب بود غصه میخورم همش میگم خدایا یعنی چن مدت طول می‌کشه کی خوب میشم حس میکنم خیلی ضعیفم

من شوهرم خوبه خداروشکر .ولی درگیر این موضوع شدم واقعا نمیدونم چکار کنم همش افکار منفی دارم .مثلا یکی ...

افکار ادم دست خودشه بگو هر چی میخواد بزار بشه به درک الان که همه چی خوبه آینده رو چیکار داری 

من وقتی برای افسردگی نداشتم 

همش بیدار بودم و به پسرم میرسیدم به همسرم به کارای خونه 

😭😭😭😭😭😭 مهمون میومد و بعضی وقتا جایی دعوت میشدم 

جغد شده بودم 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
2706