2726

سلام بچه ها من این ماه لتروزول خوردم و hmgزدم روز۱۲ سیکلم یه فولی۲۰داشتم.دکتر گفت یدونم hmgبزنم و روز بعدشم دوتاhcgباهم

من اون گردالی فولیکول رو دقیقا تو تخمدان چپم درست به اندازه دوسانت حس میکنم درست مثل زمانی که کیست داشتم و توده اش رو حس میکردم.

دیروزhcg زدم ولی هیچ علایمی ندارم.اون توده مانندم هنوز اونجاس.یعنی آزاد نشده؟🥺😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

فولیکول حس نمیشه

مگه شما یدونه خرما بخوری، با دست حس میکنی که تو معدته؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اره عزیزم‌منم ماهی ک باردار شدم اصلا درد تخمک گزاری نداشتم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فولیکول حس نمیشه مگه شما یدونه خرما بخوری، با دست حس میکنی که تو معدته؟!

بخدا من وقتی کیستم داشتم میگفتم یه چیزی حدود نصف تخم مرغ حس میکنم دکتر سونو کرد گفت دقیقا همون اندازه کیست داری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
اره عزیزم‌منم ماهی ک باردار شدم اصلا درد تخمک گزاری نداشتم

شمام آمپول زده بودی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم فولیکول ۲۰ عالیه نگران نباش

میترسم آزاد نشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا من وقتی کیستم داشتم میگفتم یه چیزی حدود نصف تخم مرغ حس میکنم دکتر سونو کرد گفت دقیقا همون انداز ...

اوکی کیست بیرون تخمدانه. منم داشتم میگفتم حس میکنم. ولی فولیکول داخل تخمدانه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بالا ۲۳ برا اقدام خوبه گلم 

احتمالا با اونhmgآخری رسیده باشه به این حوالی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه دیروز hcg زدی صبر کن تا فردا تخمک گذاری می کنی 

ببخشید بنظرت امشب نزدیکی باشه خوبه؟هم امشب هم فردا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوکی کیست بیرون تخمدانه. منم داشتم میگفتم حس میکنم. ولی فولیکول داخل تخمدانه

حتما اینم تبدیل شده به کیست😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید بنظرت امشب نزدیکی باشه خوبه؟هم امشب هم فردا

به من گفت ۳۶ ساعت بعد امپول اما من شب امپول و فرداش اقدام کردم ولی این بلا سرم اومد نمیدونم از امپوله یا زخم دارم

👑👑👑
2706