2726

نترس عزیزم ببر پیش فوق تخصص قلب نوزادان دختر منم اینجوری بود یکی دوتا سوراخ تو قلبش بود ولی شکر خدا بزرگ شد برطرف شد تازه صدای قلبش طوری بود که تا یه دکتر عمومی هم یه کوچولو گوشی میزاشت قابل تشخیص بود فقط مرتب می بردم اکو و اینا و معمولا" هم بزرگ میشن خوب میشه نگران نباش ولی دکتر ببرش حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند وقته بود متوجه شدید شما؟ تا چند وقت اکو بردید؟

اگ کمتر شش ماهشه باید ببری متخصص قلب احتمالا کمی قلبش سوراخ باشه بچه دوستمم اینجوری بود قلبش سوراخ بود الان بهتره

دعا میکنم به هرچی تو دلته برسی میشه برا منم دعا کنی؟
چند وقته بود متوجه شدید شما؟ تا چند وقت اکو بردید؟

17 روزگش فهمیدم تا 4 سالگی تقریبا" بردمش که دیگه تو 4 سالگی گفت خوب شد البته هیچ داروئی هم نداد ببین عزیزم دکتر خوب خیلی مهمه من اولش پیش چندتا دکتر بردم خیلی ترسوندنم ولی سرآخر خدا خیرش بده بردم پیش خانم دکتر شمسی غفاری البته تو تبریز خیلی خانم هست خدا همیشه پشت و پناهش باشه

تا چه سنی اینجوری بود؟بعد رفته رفته سوراخ ها کوچیکتر میشد؟اگر الان تو اکو بگن ۲ سانت فقط مونده تا کی ...

کم کم خوب میشه دکتر به دختر من تو 4 سالگی گفت خوب شده ولی تا زمانی که کامل خوب نشده باید تحت نظر باشه مرتب

معمولا خودشون خوب میشن بچه من دنیا اومد کرونا گرفت بستری شد اونجا چکاپ کتمل شد موقع ترخیص گفتن سه ماه بعد ببر اکو مجدد ولی نگفتن چرا هر چیم میپرسیدم میگفتن هیچی برای اطمینان.بعد سه ماه بردم انجام که داد گفت مشکلی نداره اون موقع سوراخ تو قلب و نارسایی و افتادگی دریچه پاشته الان خودش کامل برطرف شده دیگه هم لازم نیست بیاری

2706