2733
2739

هرموقع میام به شوهرم میگم فردامیام اونم میگه باشه وقتی میام مادرم یه شب دیگه میگه باش انقدکرایه میدی باش دوشب وقتی به شوهرم میگم اونم حرفی نداره میگه باش حالامن نگرانم میگم چرادوسداره تنهاباشه اصلاقرنمیزنه قبلانمیزاشت الان چندماهه اینجوری شده بعدازقهری که چندماه بودیم انگاربه تنهایی علاقه مندشده حالانمیدونم باشم یابرم خونه..البته بگم یکساعت دوریم ازپدرم.یکی اینکه استرسم دارم بره پیشه مادرش تاپیک قبلیموبخونین میفهمین.مرسی

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...

بله قهر به آدما یاد میده که تنهایی هم میشه زندگی کرد بدون طرف مقابل باید کم کم دوباره عادتش بدی

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله قهر به آدما یاد میده که تنهایی هم میشه زندگی کرد بدون طرف مقابل باید کم کم دوباره عادتش بدی

یعنی میگی یه شب دیگه نباشم برم خونه

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...
2728
قر بزنن تاپیک میزنید  قر نزنن هم تاپیک میزنید  شوهرای مظلوم،اگه مشکوکی نرو‌خونه بابات چن ...

نیشه حوصله دخترم خیلی سرمیره یه جاهستیم که دلگیره مجبورم بخاطره دخترم

هر وقت دوست داشتی  دوشب یمون اما رویه ات نکن بعضی وقتا یه شب بمون برگرد اینقدر هم فکرای اینطوری ...

چیکارکنم ازاین فکرانکنم بیشترتوضیح میدی برام خیلی به شوهرم حساس شدم

2738

اگه من بودم اصلا یه شب هم خونه بابام نمیموندم فاصلتونکمه صبح برو شب برگرد مرد خیلی زود عادت میکنه نزار به تنهایی عادت کنه،،میگی به خاطر بچته خودت تو خونه سرگرمش کن

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
منم شوهرم اینجوریه... میگه هر جوری راحتی. 

توچیکارمیکنی هرکاری راحتی میکنی یامثله من استرس داری

یعنی  میگی یه شب دیگه نباشم برم خونه

نه بمون..بهش بیشتر از همیشه محبت کن ..کاری کن اینقدر بهش خوشبگذرع که هزاره بری

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
چیکارکنم ازاین فکرانکنم بیشترتوضیح میدی برام خیلی به شوهرم حساس شدم

شوهر منم داره خیانت میکنه با اینکه ب غذادحساسه.ولی پنجشنبه جمعه از خدا خاسته منو میبره خونه بابام.قبلا اویزونش بودم .رابطه مون گرمتر بود الان ک خودم میگم ببرم خونه بابام شب بمونم.اونم داره سو استفاده میکنه

چرا تنها میری با شوهرت برو  من اصلا تنها رفتن زن و شوهر متاهل رو درک نمی کنم

داستانش طولانیه بعدازقهرطولانیمون من باخانواده اون دعوایی شدم قهرم اون باخانواده من

2706