2737
2734

اگر کسی میدونه بگه من شاغلم میخوام بخونم ...

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر زادم به سه هزار قبول نشد ، البته فقط تهران و اصفهان زده بود 

تهران چنده رتبه لازمش؟

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............
2728
نمیدونم والا ، تو کل کشور ظاهرا ۲۰۰ نفر پذیرش دارن که بعد پزشکی و دندان و دارو تاپترین رشته میشه&nbs ...

اره دوس دارم بیارمش 

تهران چنده رتبه لازمش؟

سلام عزیزم من پارسال رتبه م هفت هزار منطقه دو شد فیزیو در میومدم...اما خب خونواده پاشون رو تو یه کفش کرده بودن که اِلّا و لله پزشکی...خلاصه اینکه الان پشت کنکور دارم میپوسم و عینه.....پشیمونم که چرا بیشتر اصرار نکردم چون مطمئن نیستم امسال بتونم اندازه پارسال خوب بدم😪😔🤧🤧

2738
سلام عزیزم من پارسال رتبه م هفت هزار منطقه دو شد فیزیو در میومدم...اما خب خونواده پاشون رو تو یه کفش ...

پس تا هفت هزار میشه ؟

آره عزیزم فیزو و سونو و تکنولوژی پرتو میشه

منطقه دوم و میخواستم ارشد بدم دیگه تصمیم گرفتم کارشناسی مجدد شرکت کنم روزی چهار پنج ساعت بخونم کافیه ؟

خواهر زادم با سه هزار قبول نشد ، البته فقط تهران و اصفهان زده بود 

خب چرا؟   اگه شهرستان زده بود قبول میشد

چی میخونه الان

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
آره عزیزم فیزو و سونو و تکنولوژی پرتو میشه

سونوگرافی تخصصه

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
سلام عزیزم من پارسال رتبه م هفت هزار منطقه دو شد فیزیو در میومدم...اما خب خونواده پاشون رو تو یه کفش ...

عزیزم میشه درصد های پارسالتو بگی

منطقه دوم و میخواستم ارشد بدم دیگه تصمیم گرفتم کارشناسی مجدد شرکت کنم روزی چهار پنج ساعت بخونم کافیه ...

راستش مهم کیفیتته...من پارسال روزی چهارده ساعت هم میخوندم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😪😔ولی وقتی رفتم سر جلسه مخم قفل کرد دیگه نکشیدم ...زیاد به خودت فشار نیار ولی خوب بخون راحب ساعت حکم قطعی نمیشه داد ولی اندازه ای بخون که خوب همه مطالب رو بفهمی...اشتباه بزرگه پارساله من این بود که اینقد از خودم کار کشیدم که اولا از دی به بعد بریدم از درس و زندگی و دوما اینکه کلی از نظره روحیه به فنا رفتم...

2706