2737
2734

من فیلم کاملشو دیدم دلم ریش ریش شد

اون دختری که تو کمد بود بنده خدا مشکل پیدا کرده بود 

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یعنی چی؟؟مگه مرده نبود؟

یکیشون میخواسته فرار کنه کشتنش ۷ ماه بودهکه تو پلاستیک زباله گوشه خونه بوده

دوتادیگه زنده هستند

یکیشون رو ۸ ماه تو کمد حبس میگرده

اونیکی رو ۳ سال تو خونه حبسش کرده

ازشون سواستفاده ج... میکرده کثافت

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..

عجب دنیایی شده ها 

بعد اینجا دختره پست میزاره میخوام با دوس پسرم برم بیرون یا خونشون یا شمال ،یا ازدواج سفید کنم با دوس پسرم 

تا میای بگی نکن ،همه یه به من چه به تو چه یاد گرفتن که تحویلت بدن 

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
🤒🤒🤒🤒ازکجا دیدی وای اونی که تو پلاستیک بود

آره اونم فقط پلاستیکشو نشون داد😒

تو واتس آپ برام فرستادند 

بذار ببینم میشه آپلود کنم

یکیشون میخواسته فرار کنه کشتنش ۷ ماه بودهکه تو پلاستیک زباله گوشه خونه بوده دوتادیگه زنده هستند یک ...

چه وجدانی داره این ادما😰دختره رو با پیچ گوشتی کشته بوده خوبه خودشم با پیچ گوشتی بکشن

2706