2733
2734
عنوان

تاپبک خریدای یلدایی

202 بازدید | 19 پست

بنطرم بیشتر میاد طرف واسه مغازش خریده گداشته مدلاشو تا تبلیغ بشه نطر شما چیه 

سفارش بافت انواع دستبند.پابند .بند عینک.آویز مو@ادرس پیجم@handmade_shany

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره اخه این همه خرید نمیکنن ک ۴ تا کاپشن یا ۳ تا بود

اره قشنگ معلوم بود مردمو چیفرض کردن خدایی.شلواراها رو هم چند تا چندتا🤣

گفت عروسی و عقد نگرفتیم زود هم بچه دار شدیم خانواده جبران کردن گفتن برا داماد یلدایی بخر

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳
2738

تاپیک یلدا دروغ  نبود 

کلا استارترش عاشق خرید کردنه و مشخصه وضع مالیش خوبه 

برید تاپیک لوازم خونه شو بینید سه برابر یه خونه معمولی لوازم چیده آدم سرش گیج میره

کلا هرچی میبینه خوشش میاد سریع میخره رو هم انبار میکنه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
الکی بود من که گزارش زدم براش

نه بابا واقعی بود عکس بقیه خرید‌هاش هم گذاشت

من قبلاً بعضی از تاپیک‌هاش رو دیده بودم 

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
دو شعبه هم داشت نامحسوس جاشم گفت 😊

استارتر تهرانیه این آدرس ها رو که گفت برا مشهد بود 

تاپیکش دروغ نبود برو بقیه تاپیک هاشو بیین میفهمی 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
نه بابا واقعی بود عکس بقیه خرید‌هاش هم گذاشت من قبلاً بعضی از تاپیک‌هاش رو دیده بودم 

ماشالله پس بهش اخه چندتا چندتا بود شک کردم

راست یا دروغ آخه یعنی چی وقتی یه چیزی میخرن مثل تازه به دوران رسیده ها نمایش میزارن اینستا کمه اینجا ...

اره خیلیا تو یه لباس خریدن موندن

استارتر تهرانیه این آدرس ها رو که گفت برا مشهد بود  تاپیکش دروغ نبود برو بقیه تاپیک هاشو بیین ...

والله تا ما میایم باور کنیم هرکی میاد یه چی میگه چمیدونم والله

کوردم😍 کاربری دست دونفره 
2706