2737
2734
عنوان

اخلاق شوهرم

148 بازدید | 6 پست

سلام دوستان 

من ۳ ساله ازدواج کردم ، اخلاق شوهرم جوریه که همیشه وقتی خونه مادرم اینا هستیم باید مواظبش باشم که نکنه یه حرفی بزنه که پدر مادرم ناراحت بشن ، گاهی یه جوری رفتار میکنه که بی احترامی به حساب میاد ، یا یه شوخی هایی میکنه که درست نیست ، یا یه چیزایی میگه دربارم که خانوادم فکر میکنن چقدر داره بهم ظلم میشه ، بارها هم بهش گفتم اما هرسری باز یه سوتی جدید میده و خانوادم ناراحت میشن به نظر شما باید چیکار کنم؟هرچقدر باهاش صحبت میکنم بی فایدست 

در انتظار نی نی👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اصلا خانوادش مشکلی ندارن که من بخوام بد برخورد کنم و من واقعا نمیتونم اونجوری رفتار کنم 

گلم مگه خونواده تو مشکلی دارن که شوهرت بد برخورد میکنه؟؟؟  نمیگم که به خونوادش توهین کنی ولی خب وقتی با حرف زدن سرعقل نمیاد یا باید کلا تنهایی بری دیدن خونوادت شوهرتو نبری یا اینکه مقابل مثل کنی که درک کنه آدم چه حالی میشه

2731
گلم مگه خونواده تو مشکلی دارن که شوهرت بد برخورد میکنه؟؟؟  نمیگم که به خونوادش توهین کنی ولی خب ...

نه خانوادم مشکلی ندارن خدایی 

اما حس میکنم شاید جز این راه حل ، راه حل دیگه ای باشه

در انتظار نی نی👶