2737
2734

خیلی سال میشه پدرم نیست و مرده خیلی بلاها سرم اومده تا ب این سن رسیدم انقد دلم پر حرفه و پر بغض و حسرتم ک ب معنی واقعی کلمه ب ته خط رسیدم 

خدایی ک کاری برام نمیکنه 

خودکشی کنم درد داره ینی چیزی میشه اون دنیا 

زجر این دنیا منو ب ته خط رسونده دیگ فک نمیکنم بتونم ادامه راه رو برم کمرم له شده جدی دارم میگم نه از روی احساس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چیو قبول داری ولی خب از هر زاویه ک نگا کنی خودکشی کار درستی نیس حالا چ ب قیامت اعتقاد داشته باشی چ تناسخ یا هر چی تحمل کن نمیگم شرایط عالی میشه ولی حالت بهتر میشه همه ما بالاخره ی روزی عزیزامونو از دست میدیم یا ی داغیو رو دل عزیزامون میزاریم اینا دلداری نیس بهشون فکر کن من خودم فقط با فکر کردن اروم میشم 

چرا کار درستی نیست ؟

خب دینو ک خودت میدونی میگه گناه کبیرس تناسخم ک میگه تا زمانی ک وقتش نرسه روحت سرگردون میشه ولی نظر خودم اینه ک ما هممون واسه‌ی انجام ی سری کار هر چند کوچیک اینجاییم و وقتش ک برسه میریم با خودکشی شاید درد جسم تموم شه ولی خب روحمون دیگ تو ارامش نیس بستگی ب باورو اعتقاداتت داره 

فکر کنم افسرده ای برو پیش روانشناس اینجا شاید بتونه ذهنتو از موضوع اصلی دور کنه ولی مشکلت حل نمیشه

2738