2703
2553

😭😭😭😭 یه داستان زایمان طبیعی خوندم یعنی فقط دارم گوله گوله اشک میریزم 😭😭😭😭😭 آخه منه احمق چرا خوندم جاریمم دوروز پیش زایمان کرده بود گفتم تعریف کن برام طفلی همینجور نفس نفس میزد تو ویس تعریف کرد بمیرم براش چه دردی کشیده 😭😭😭😭

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

خودمم  باردارم چهارماهمه 🤕 یعنی فقط دارم اشک میریزم 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب هر کی یه مدله عزیز من . واس من که خنده دار بود .. سزارین 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2720
اینجوریام نیست بابااااا

من خودم درد زایمانو کشیدم 😣😭😭😭 ولی خب سزارین شدم اون درد اصلیو نکشیدم اما خیلی سخته نه؟

2714
من فیلمشم میبینم تازه  ۲ هفته دیگه هم زایمان طبیعی دارم  البته دومی

ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم من خیلی دلنازکم طاقت دیدن درد یه مورچه رو ندارم 🤕

من خودم دوبار زایمان طبیعی رو تجربه کردم شما‌که فقط خاطره شو شنیدی😁 همه‌چی به آمادگی جسمی و روحی ...

منم دردشو کشیدم اما همینکه ببینم کسی دیگه هم این دردو کشیدن مامانمم این دردو کشده چشام پر از اشک میشه 

الآن اپیدورال هست آخه...

برعکس به همین فکر میکردم اما به خانومه میگفت حساسیت داشتم به اپیدورال و نفسم قطع شد بدنم سرخ شد 

ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم من خیلی دلنازکم طاقت دیدن درد یه مورچه رو ندارم 🤕

مرسی عزیزم

اینطوری خودتو از بین میبری 

انقدر بهش فکر نکن 

توی موقعیت که قرار بگیری تحملش راحت تر میشه 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
مرسی عزیزم اینطوری خودتو از بین میبری  انقدر بهش فکر نکن  توی موقعیت که قرار بگیری تحمل ...

آخه قضیه اینجاست من کلا سزارینیم اکه خدا بخواد چون اولی سز بودم اما نمیدونم مرض دارم میرم میخونم حال خودمو خراب میکنم 

آخه قضیه اینجاست من کلا سزارینیم اکه خدا بخواد چون اولی سز بودم اما نمیدونم مرض دارم میرم میخونم حال ...

خوب دختر خوب سزارین که دیگه برای تو راحت تره 

بارداری کلا روحیه آدمو عوض میکنه و حساس میشه 

تو دیگه چرا خودتو اذیت میکنی 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
2706