2737
2734
عنوان

به نظرتون سوهرم‌خسیه یا نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 57 پست
نه عزیزم پسرم شیرخواربود وتا الان ۷سالشه وضع مالی اش ازمن بهتره هم پوشاکش تامینه هم اسباب بازی وخورا ...

پس اگه مشکلی نیست، به قول خودتون باید مدیریت درستی بشه تا در نهایت نفقه ی شما هم به اندازه کافی بهتون برسه.

پس اگه مشکلی نیست، به قول خودتون باید مدیریت درستی بشه تا در نهایت نفقه ی شما هم به اندازه کافی بهتو ...

همسرمن قبلا کارمند بود الان یا مدت آزاد که درآمدش مشخص نبود

دوباره دوماهه کارمندشده به خدا بهش میگم پول دندانپزشک منو بده بیمه تکمیلی داریم بهت میده

میگه خودت که داری چون پریشب ۸۰۰تومن کادو تولدبهم دادن چشمم دنبال اونه دلمو میشکنه

وداره که بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمه تکمیلی که هزینه ها رو خیلی کمتر می‌کنه ‌‌...

بله تازه بیمه شدیم دندان روتا ۳۷۰۰میده برامن فقط ۴۰۰مونده

که همسرم نمیده

ناراحتم چراکادوتولدم که برادر ش وپدرش دادن باید بگه بده دندان

خیلی زوره به خدا 

البته مادروبرادرم یه تومن دادن گذاشتم کرج که نبینه والا

کاش مثل یه جنتلمن رفتارمیکرد 

2728
بله تازه بیمه شدیم دندان روتا ۳۷۰۰میده برامن فقط ۴۰۰مونده که همسرم نمیده ناراحتم چراکادوتولدم که ب ...

کرج؟

به نظرم خودتون برای خودتون یه حساب پس انداز جدا هم داشته باشین که مثلا از خرج های خونه یا ... چیزی میمونه برای خودتون جمع کنین.

کرج؟ به نظرم خودتون برای خودتون یه حساب پس انداز جدا هم داشته باشین که مثلا از خرج های خونه یا ... ...

منظورم خونه پدرم بود هدیه ها روگذاشتم 

من فقط هربرج خرجی ازش میگیرم که عددثابته براشارژ گوشی واسنپ و لباس زیر رو و... 

باورکن تولد داداش کوچکترم و عروسمون بوده خودم کادوها روخریدم نداده

براخوحه اصلاااااا کارت یاپول نقد نمیده لیست میدم خرید میکنه اگربه فرض دوتا تخم مرغ بخوام میگه ازخرجی ات بخر پولشو هروقت داشتم میدم

براهمین یه قرون پول دستم نیس یواشکی پس اندازکنم

شوهرم خیلی زرنگه

نمیشه گفت خسیسه اگه حساب کتاب زندگی فقط دست خودشه شاید قسطی چیزی داره

اگه قسط و قرض نداشته باشید با ماهی پنج تومن نمیگم میشه یه زندگی عالی داشت ولی با برنامه ریزی میشه درستش کرد

بهرحال با همسرت صحبت کن ببین کجاها خرج میکنه توهم خبر داشته باشی

بهشم بگو که دوس داری با مشورت هم زندگیو بچرخونین

2738
منظورم خونه پدرم بود هدیه ها روگذاشتم  من فقط هربرج خرجی ازش میگیرم که عددثابته براشارژ گوشی و ...

آها

خرجی یعنی فقط خرجی شخصی خودتون؟

البته در حد دو تا تخم مرغ زیاد نیست. اما اگه مبلغ قابل توجهیه،

شما زرنگ تر باشین. چند بار با همسرتون برید سوپری محل که شما رو با هم بشناسن. (جایی که نسیه قبول کنن) هربار که رفتین بگین بزنین به حساب همسرم. یه موقع دیگه که همراهتون اومدن یهویی تو عمل انجام شده بذارینش. مجبور بشه همه رو با هم حساب کنه.(قبلش مطمئن بشین کارت بانکیش یا پول همراهش باشه)

یا مثلاً وقتی نفقه رو گرفتین چند بار جلوش با پلاستیک خریدا رد بشین. بعد اگه چیزی ازتون خواست بگید من که پول ندارم. همش خرج شد دیگه. خودت که دیدی.(درحالیکه برای خودتون ذخیره کردین. اما جلوش نشون بدین پول خرج شد.) البته وسط ماه شده باشه لااقل.

حتی یه بار با پلاستیک خریدای سوپرمارکت از جلوش رد بشین که نگه همه رو خرج خودتون میکنین.(بعد بگین اجناس چقدر گرون شده و...)که نشون بدین من از اون پول برای خونه هم دارم هزینه میکنم. باز با این حال آخرش کم میارم.🤷

نمیشه گفت خسیسه اگه حساب کتاب زندگی فقط دست خودشه شاید قسطی چیزی داره اگه قسط و قرض نداشته باشید با ...

کاری که من کردم وهمسرم هرگز زیربارنرفت

زمانی که حقوقش کم بود همه چی زوواضح میگفت درآمدش زیادشد میگه زنها نقشه میکشن بدون چقدردرمیاری

متاسفم برااون ذهن وافکاربیمار!

آها خرجی یعنی فقط خرجی شخصی خودتون؟ البته در حد دو تا تخم مرغ زیاد نیست. اما اگه مبلغ قابل توجهیه، ...

عزیزم اولا قسطی اصلاااا نمیشه ازاین کارمتنفره

یه بار۳۰۰۰تومن برا آب معدنی به سوپری بدهکارشدم شرشد

خودش همه چی میخره تخم مرغ مثال بود

پریروز فرصت آشپزی نداشتم پادرس بچه یودم گشنه بودیم

پسرم تن ماهی خرید که میدونین گرونه بهش گفتم خرج کردی ازپدرت بگیر

پسرم افتاد رودنده لج که بابا نخورده ماخوردیم مجبورشدم پولشوبهش بدم

به طورکلی چندبارگفتم ۲۰۰تا۳۰۰براخونه بزار حالا یاخرج میشه

یا پس انداز ولی راضی نمیشه

عزیزم اولا قسطی اصلاااا نمیشه ازاین کارمتنفره یه بار۳۰۰۰تومن برا آب معدنی به سوپری بدهکارشدم شرشد ...

آها پس اکثر اوقات خود همسرتون خریدا رو انجام میدن..

یعنی اون ۲۰۰ ۳۰۰ بشه خرج تخم مرغ و تن ماهی و از این قبیل خرجها؟(باقی موندش بشه پس انداز) فکر خوبی به نظر میرسه.

آها پس اکثر اوقات خود همسرتون خریدا رو انجام میدن.. یعنی اون ۲۰۰ ۳۰۰ بشه خرج تخم مرغ و تن ماهی و از ...

بله دقیقا

البته دکترروانشناس رفتم گفتم خودم خرج میکنم بعدا بهم میده

گفت اینم فکرخوبیه ولی نمیشه دیگه پس اندازکنم

چون مجبورمیشم مدام دروغ بگم که دروغگویی تو ذاتم نیس