2410
2553
عنوان

به نظرتون سوهرم‌خسیه یا نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 57 پست
مگه دوتا دشمنن خب زنو شوهرن باید باهم بسازن خب بنده خدا گناه نکرده که همه چی گرونه وحقوقا کم چطور دل ...

دل اومدن نداره واقعیته 

بایدمنطقی نگاه کرد اون آقا وقتی زن میگیره باید فکرهمه چی باشه این توقع زیادی نیس

همسرمن اینقدربهم پول نداد تا کارم کشبد به خوردن روزی ۸قرص اعصاب

چون نمیذاره خودم برم سرکار ومن دبیری قبول شدم

پس تامینم باید میکرد وخودش گفت برو بپرس منم ازوکیل پرسیدم الانم چندساله دارم خرجی میگیرم وزندگیمو میکنم

خانم خرج آرایشگاه داره

خرج باشگاه داره

گوشی باید شارژ کنه

پولی میخواد ایاب وذهاب 

لباس زیرمیخواد لباس مرتب توخونه 

وبیرون میخواد اینها همه ضروریات زندگی یه خانمه

نگفتم پول زوری بگیره بره میکروفلان ولیزر و.....تابینی عمل کنه

صحبت فقط ۵۰۰تا۱میلیون پول که الان هیچ نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میدونم پول زیادی نیس، ولی منم توقعاتم‌اصلا بالا نیس، میگم‌حداقل ماهی سیصد بده نمیده

اسی حق داری ببین من قصد تحریک شما روندارم

اما نمیخوام عاقبت من دچاربشی

براهمین گفتم بایه وکیل صحبت کن

2456
2714
عزیزم یک پنجم حقوقش میشه نفقه شما یعنی یه تومن حالا چون زیادنیس حداقل ۵۰۰باید بهت بده ربطی به خرجی ...

نمیدونستم نفقه همسر یک پنجم حقوقه. تو این رِنج حقوق، نفقه ی بچه ی ۲ ساله، توی شهر کوچیک رو گفتن ۲۰۰ تا ۳۰۰. نهایتا توی شرایط خاص ۵۰۰. خرج بچه رو چطور حساب میکنن اینقدر کم حکم میکنن!؟ ۲۰۰ تومن به زور خرج یه وعده غذا بشه.

نداره چون این پول واقعا کمه بخصوص اگه مستاجرباشیدو بچه م داشته باشید،،،،ولی شما رو هم باید در نظر بگیره مثلا ۳۰۰ نداره بده بگه فلانی واقعا ندارم یا حقوقم نمیرسه این ۲۰۰،،،آدم ک نمیتونه بی پول بره بیرون،،،فقط خربدای خونه ک نیست،،،شاید شمام داسداری واسه خودت خربد کنی......

نمیدونستم نفقه همسر یک پنجم حقوقه. تو این رِنج حقوق، نفقه ی بچه ی ۲ ساله، توی شهر کوچیک رو گفتن ۲۰۰ ...

من سال ۹۳یا۹۴ پرسیدم پسرم شیرخواربود که اونم حقوق داره

واینقدرگفتن

چی بگم والا 

همسری که براخونه کم نمیذاره خسیس نیس اما مدیریتش ضعیفه

باورکن کارتشو بده دست خانمش ببین چطورمیرسونه

الان خودمن طلافروختم کمک همسرم

۷ماه پیش ۳میلیون بهش قرض دادم کرایه بده

بعدجالبه میگه توبلدنیستی پس اندازکنی دیگه بایدچکارکنم

چراباید پس اندازکنم!!!!!

مگه ماتا کی جوونیم 

من سال ۹۳یا۹۴ پرسیدم پسرم شیرخواربود که اونم حقوق داره واینقدرگفتن چی بگم والا  همسری که برا ...

برای پسرتون هم پرسیده بودین؟چطور حساب میکنن مقدارش رو؟

درسته باید قدر این فداکاری ها دونسته بشه. 

بله بعضیا دنبال بهونه میگردن تا علت مشکلات رو کاملا گردن بقیه بندازن.درحالیکه باید اول از خودشون شروع کنن.

برای پسرتون هم پرسیده بودین؟چطور حساب میکنن مقدارش رو؟ درسته باید قدر این فداکاری ها دونسته بشه.&nb ...

نه عزیزم پسرم شیرخواربود وتا الان ۷سالشه وضع مالی اش ازمن بهتره هم پوشاکش تامینه هم اسباب بازی وخوراکش کاملااااا

من خودخواهانه فقط براخودم پرسیدم چون خوردشدم

۵۰۰۰تومن پول تو کیفم نبود

نه عزیزم پسرم شیرخواربود وتا الان ۷سالشه وضع مالی اش ازمن بهتره هم پوشاکش تامینه هم اسباب بازی وخورا ...

من رایگان پرسیدم فرمولش رونمیدونم

اما الان انگارمشاوره اش ۵۰تومن شده

2706