2726

نه

دودی کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌ ‌‌    خیلی جاها زورم رسید ولی دلم نیومد..      دارم غرق میشم..!  میان باتلاق افکار خاکستریم..:') جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه نمیگم یکساله با خاستگاری مقایسه میکنمش

نه عزیزم پیام بده شاید همونی که دنبالش میگردی 

الان همه میگن وای نه

این جوری ها هم نیست مادر من به خودم گفت برای زندگی ات تلاش کن منم به شما و هرکس بپرس میگم برای آینده اتون تلاش کنید 

دلشوره ما بود دل آرام جهان شد
چی بگم بهش

راستش من چون یکم مغرورم مستقیم حرف نمیزنم با یه متن یا بیت شعر حرف جلو بکش 

مثلا بگو حالی خیال وصلت خوش میدهد فریبم 

بستگی به طرف هم داره

قبلا با هم ارتباط داشتید ؟ یعنی دوست هستید نمیاد بگیرتتون ؟  یا بهش علاقه داری ؟

ن هیچ ارتباط نبوده ایشون قبلا گفته منو میخاد ب خانوادش گفته ولی جلو نیومده من از وقتی اینو شنیدم بهش فک کردم ولی من دختر ساده لی هستم میترسم مشکل پیش بیاد یا واسه داداشم بد بشه

ن هیچ ارتباط نبوده ایشون قبلا گفته منو میخاد ب خانوادش گفته ولی جلو نیومده من از وقتی اینو شنیدم بهش ...

اوه خیلی سخت شد خوب شما رو دوست داشته اگه شرایط هم نداره حداقل نشون باید بیاره 

از این مدل آدم هاست که مسئله ای رو همه جا جار بزنه ؟ 

یعنی از داداشتون شندید بگه فلانی فلان حرف زده که جنبه غیبت و خبر چینی داره ؟ 

اوه خیلی سخت شد خوب شما رو دوست داشته اگه شرایط هم نداره حداقل نشون باید بیاره  از این مدل آدم ...

این بنده خدا روحش خبر نداره ک ما میدونیم عمه ی من زنداییشه عمم شنیده ب ما گفته 

این بنده خدا روحش خبر نداره ک ما میدونیم عمه ی من زنداییشه عمم شنیده ب ما گفته 

به حرفای عمتون اعتبار هست ؟ 

اگه پسر آبرو داری این ریسک و بکن بهش پیام بده

کم کم باب آشنایی باز میشه

به حرفای عمتون اعتبار هست ؟  اگه پسر آبرو داری این ریسک و بکن بهش پیام بده کم کم باب آشنایی ب ...

نمیدونم والا ولی پسره هنوز مجرده و پسره هم خوبه اما دلم نمیاد خودم این کارو کنم باید پسره ی حرکتی بزنه اه 

2706