2726
عنوان

دقت کردین؟

135 بازدید | 13 پست

دقت کردین تو نینی سایت هرتاپیکی ک جهت پزدادنه یا دروغه وقتی میره تو پربازدیدا اسی قفلش میکنه 🤣🤌

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی کیه

استارتر یا کسی ک تاپیک میزنه 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2728

هاع

دودی کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌ ‌‌    خیلی جاها زورم رسید ولی دلم نیومد..      دارم غرق میشم..!  میان باتلاق افکار خاکستریم..:') جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است

بعضی هاعم اینطور نیس 

ببین من یه تاپیک زدم سرگرمی به دو دلیل قفل کردم 

اولی اینکه اعلان ( ریپلای و لایک و.... ) سرسام آوره 

دومی اینکه یسریا جرررت میدن که داری دروغ میگی 😐

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
اسماعیله ما بهش میگیم اسی بچه خوبیه

😂😂😂

پز دادن عکس گذاشتن مهم نیست ولی یکی بخواد با دروغ از احسایات دیگرون سواستفاده کنه خیلی بده فقط ی ادم بیشعور میتونه این حرکتو بزنه

واقعا دلم گرفت و اعصابم خورد شد بعد فهمیدم دروغ اخه پست فطرت چرا راجب طفل معصوما تاپیک میزنی اعصاب ی عده رو خورد میکنی

درضمن ساخته ذهن بیمارت با این سناریو ک پیش میری مطمعن باش تو زندگیت اتفاق میوفته حالا هی پشت گوشی بخند و مردمو دست بنداز اینجا مجازیه دو روز دیگه همه یادشون میره ولی وای ب حال خودت ک رچز ب روز بیماریت تشدید میشه

Lea  
پز دادن عکس گذاشتن مهم نیست ولی یکی بخواد با دروغ از احسایات دیگرون سواستفاده کنه خیلی بده فقط ی ادم ...

متاسفانه اخیرا این مدل کاربرا زیاد شدن