2737
2734
عنوان

واقعا زندگی های واقعی مثل نینی سایتی هاس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 57 پست

خدایا خودت همه نی نی سایتیا رو از شرّ هرچی آدم خائنه محفوظ بدار آمین.جمع کنم برم بخواب امشب یک دوتا خوندم مغزم ورم کرده🚶‍♀️

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشششش دروغههه همششش

یه کاربری هست که گفته شوهرش رفته حموم و اسکرین گذاشت تو سایت از خیانت شوهرش

انقدرر ناراحت شدم براش

نگو دروغ گفته

واقعا متاسفم

۷۰  ۸۰ درصدشون دروغ میگن

واقعا اونایی که دروغ میگید چی بهتون میرسه؟

چرا با احساسات ما بازی میکنید

متاسفم براتون:/

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
2731
همشششش دروغههه همششش یه کاربری هست که گفته شوهرش رفته حموم و اسکرین گذاشت تو سایت از خیانت شوهرش ا ...

جدی؟ منم اونو دیدم حالم خیلی داغون شد این تاپیکو زدم بعد 

چقد مریضن اخه چی بهشون میرسه 

🖤Baby devil is here

بابا میان از بدبختیاشون میگن وختی خوشن ک غرق خوشین و یاد نمکنن تاپیک بزنن ت بدبختیاشون یادشون میاد تاپیک میزنن و پربازدید و...

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738

عزیزم زندگی رویا نیست همش کتک و خیانت نیست اما شاهزاده سوار بر اسبم منتظرمون نایستاده ازدواج خیلی دقت میخواد این دوره زمونه ولی هیچ کس ۱۰۰ درصد راضی نیست 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
جدی؟ منم اونو دیدم حالم خیلی داغون شد این تاپیکو زدم بعد  چقد مریضن اخه چی بهشون میرسه

واقعا نمی دونم چی بگم

خیلی بدن بعضیا خیلییی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍