2726
عنوان

واقعا زندگی های واقعی مثل نینی سایتی هاس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 57 پست

میای اینجا ، حس می‌کنی همه بدبختن. میری اینستاگرام ، میبینی همه خوشبختن. 

البته فکر کنم نی نی سایت به واقعیت نزدیکتر باشه ، چون هویتشون مجهوله و از درد و دل کردن ابایی ندارن

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میای اینجا ، حس می‌کنی همه بدبختن. میری اینستاگرام ، میبینی همه خوشبختن.  البته فکر کنم نی نی ...

اره دقیقا 

اینستا به ادم حس بدبختی میده نینی سایت خوشبختی😂

.

🖤Baby devil is here
2728

اینجارو باور نکن خیلی از تاپیکا دروغن می بینی مجرده دلش تنگ شده میاد تاپیک خیانت میزنه یا یکی بود تو تاپیکای یک سال پیشش زایمانم کرده بود ،بعد یهو تاپیک نامزدی زده بود که مثلا چطور برخورد کنه تو خونه نامزدش😂

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
اینجارو باور نکن خیلی از تاپیکا دروغن می بینی مجرده دلش تنگ شده میاد تاپیک خیانت میزنه یا یکی بود تو ...

😐😐😐😐😐😐

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706