2726
عنوان

مشکل‌هرمونی و لیزر

220 بازدید | 38 پست

خانم هایی ک مشکل هرمونی‌ دارن و برای درمان قرص میخورن هم زمان موهای زائدتون لیزر میکنید؟؟؟؟ جواب میده؟؟؟

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اپراتور لیزرم آره جواب میده منتها برای همه بعد ۸ جلسه دیگه نباید دربیاد و سالی یکبار شارژ کنن شما ...

عزیزم من رفتم دکتر غدد و ازمایش دادم‌گفتن مشکل هرمونی داری یادم رف بپرسم که برم لیزر فعلا یا ن‌🙁 حالا میگی برم انجام بدم بوده همچین‌موردی شما دیدی؟

عزیزم چه قرصی دادن بهت 

کنارم نیستن. یکیش رنگ نارنجیه. یکیش همو هست. یکیش نارنجی ریز هست. یکیشم یه چیزیه برا هورمونه و جلوگیری از حاملگی. من یکساله دارم میرم همیشه عوض میکنه. البته اون قرص اخری رو نمیخورم هنوز

عزیزم یادگیری کار بادستگاه لیزر سخته؟درامدش چطوره؟

کار باهاش راحته اوایل مثل رانندگی یکم سخته و گیج میزنی چون هم هندپیس توی دستته هم پدال زیر پاته هم باید حواست به درجه ها و شات باشه ولی بعد یک ماه عادی میشه. درآمدش برای صاحب مطب عالیه حدود ماهی ۴۰_۵۰ میلیون ولی واسه منی که اپراتورم نه. چون ده درصد فقط از کاری که انجام میدم میگیرم ماهی دو نیم تا سه تومن

من تنبلی تخمدان دارم ولی الان هفت جلسه رفتم خیلی خوب جواب داده... یعنی ممکنه بعد برا من در بیاد برا ...

از جلسه اول ک رفتی موها کم‌‌ شدن؟

2706