2726
عنوان

خشکی واژن دهنمو سرویس کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 14785 بازدید | 32 پست
افتضاح مشکل آب دارن. چیزی به اسم آب تصفیه شده وجود نداره. ما آب شیرین کن نصب کردیم برای آب خوردن

یه بطری بردار از همون آب برای دستشویی استفاده کن....آبو سرکه رو قاطی کن باهاش خوتو بشور یا بشین توش ماهی یه بار 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم مثل شما شدم 

و منشاش مشکلات روحیه بیشتر 

من از وقتی ازدواج کردم از خانوادم دور شدم 

غمو غصه و استرس باعث این اتفاق شد و خشکی میل جنسی رو پایین میاره 

دقیقا منم اویل ازدواج اصلا این مشکلو نداشتم 

منم مثل شما شدم  و منشاش مشکلات روحیه بیشتر  من از وقتی ازدواج کردم از خانوادم دور شدم&n ...

وااای اره روحی  هم تاثیر داره..عروسیمو بخاطر کرونا کنسل کردیم اینجوری شده بودم

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2728
اهواز نه،،، ولی جنوب اومدم

نکنه چابهاری😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نگو ک اهوازی ؟  منم ی مدت اهواز بودم  داغون بودم مدام خارش سوزش و ...  عفونتو و ..

دقیقامیخواستم بپرسم

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید

چون تو رابطه اذیت شدی دیگه میل جنسیت کم شده دلت نمیخاد دیگه.چون تاثیر مستقیم داره..علت اینکه خشکی وارژن گرفتی باید شناخته بشه و درمان..

نعمولا کسانی خشکی واژن میگیرن که یا میل جنسیشون کم میشه به حد کافی تحریک نمیشن.یا دیابت دارن.یا یائسه شدن..

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

با اب معدنی بشور خودتو با تصفیه کن هم تمیز نمیشه این اب 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
کمبود استروژن هم مداری؟ قبلا پماد واژیسان مرطوب کننده بود که هورمون فری بود ولی خاصیت درمانی داش ...

یکی از تشخیص ها همین بود که احتمال کاهش استروژن باشه، چون چندین سال بخاطر کیست قرص ال دی خوردم. شیاف واژن و پماد استروژن داد، تا لحظه ای که اون هست اوکیه، به محض رفتن چربی همون آش و همون کاسه. بیشتر مثل مسکن برام عمل کرده، موقت درمان میکنه

نه 😂 به سمت شرق بیا

نکنه بیرجندی؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یکی از تشخیص ها همین بود که احتمال کاهش استروژن باشه، چون چندین سال بخاطر کیست قرص ال دی خوردم. شیاف ...

لوبریکانت بگیر تو رابطه استفاده کن

درمان هورمونیت رو هم پیگیری کن

آب مصرفیت رو هم عوض کن 

رژیم غذایی که ترشح استروژن رو تحریک میکنه بگیر 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
منم مثل شما شدم  و منشاش مشکلات روحیه بیشتر  من از وقتی ازدواج کردم از خانوادم دور شدم&n ...

جسارتا بعد بهتر شدید ؟

یعنی راه حل داره ؟

اخه من مجردم ، هرچقدر سنم داره بالا میره ، میلم داره کمتر میشه 

میترسم

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

باز خوبه رفتی دکتر .باور کنین مهمه نمیدونم چرا خانوما پشت گوش میندازن | حداقل مشاوره آنلاین بگیرین یا زنگ بزنین بپرسین. دکتر حبیبه احمدی میدونم داره این مشاوره آنلاینوhttps://mavarateb.com/doctor/دکتر-حبیبه-احمدی

2706