2703
2553
عنوان

خشکی واژن دهنمو سرویس کرده...

14290 بازدید | 32 پست

دوستان من پارسال عقد کردم، در تمام طول زندگیم اصلا مشکل خشکی واژن نداشتم،،میل جنسیم هم کاملا نرمال بود. دوره عقد رابطه ام عالی بود، برای شروع زندگی مشترک حدود ۴ ماه پیش مجبور شدم به یه شهر دیگه نقل مکان کنم، از روزی که پامو گذاشتم اینجا مشکلات زنان عجیبی پیدا کردم. اول پوست ناحیه تناسلیم به حالت اگزما خشک و ترک ترک شد، بعد خشکی شدید واژن، تا حدی که اگر پماد نمیزدم از شدت سوزش و خارش گریه ام میگرفت، و احساس تنگی شدید در واژن که رابطه جنسی رو مثل شکنجه کرده بود برام، ۴ بار دکتر رفتم، تا حدی برطرف شده اما مشکل اصلیم این هست که میل جنسیم صفر شده. تا حدی که چندشم میشه و همش دارم به بهونه های مختلف فرار میکنم. تا حالا تجربه یه همچین چیزی داشتید؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گرمیجات بخور ممکنه تغذیه ات و آب و هوای اونجا باعث این شده

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2714

من اگه عصبی وناراحت بشم خشکی بدی میگیرم همراه باسوزش وخارش خیلی وحشتناکه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
افتضاح مشکل آب دارن. چیزی به اسم آب تصفیه شده وجود نداره. ما آب شیرین کن نصب کردیم برای آب خوردن

از همونه شما زیاد ناحیه تناسلی با ژل یا صابون نمیشوری؟

بنظرم حساس شده واژنت بااون آب نشور خودتو صابون و اینام نزن بهش 

کمبود استروژن هم مداری؟

قبلا پماد واژیسان مرطوب کننده بود که هورمون فری بود ولی خاصیت درمانی داشت اگر پیدا کردی تو داروخونه ها حتما استفاده کن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706