2726

بچه ها مادرشوهرم یه ترشی داره من خیلی خوشم میاد ازش، تا حالا صد بارم گفتم خیلی ترشی دوس دارم و وای این چه خوشمزه س! یه بار تا حالا نشده یه کمی بده بهم😒 تقریبا یک ماه پیش جلو من گفت دخترم میخواست ترشی بخره به دخترم دادم از این!! به شما هم میدم!

دفعه بعدش شوهرمم گفت خیلی ترشه من دوس ندارم، دیگه چیزی نداد!

حالا امشب فهمیدم خونه مادرم بودیم و همسرم از ترشی مامانم خوشش اومد و مامانم سریع یه کمی داد بهمون بیاریم!!!
و بیشتر و بیشتر ناراحت شدم برای این موضوع!!!
شما جای من بودید حرص نمیخوردید؟
الان بحث اصلا ترشی و شکم نیست! ناراحتیم بابت اهمیت ندادن و ارزش قائل نشدنه!
یه جورایی احساس میکنم خیلی ساده س که اینطوری رفتار میکنه! من اگه کسی بهم بگه فلان چیز چه خوشمزه س با جون و دل بهش میدم از اون چیز.

اینم بگم که چند وقت پیش من یه ترشی دیگه ای براشون فرستادم که مامانم درست کرده بود یه کلمه تشکر هم نکردن! حالا اینا هر وقت یه چیزی میفرستن من صد بار تشکر میکنم!!

تو اینجوری هستی قرار نیست اونم باشه ی بار مشاور بهم گفت آدما مثل آب و هوا می‌مونن آیا کنترل کردنشون دست ماست؟هر دمی میتونن ی جور باشن ن اینکه ما مهربونیم اونام مهربون باشن 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه توقعت بیجاس

مطمئنا ادما بچه شون خیلی دوس دارن نسبت به عروس و داماد، ولی قضیه احترام و ارزش قائل شدن چی میشه پس؟ نمیدونم

ولی کاش جلو من نمیگفت به دخترم دادم به شما میدم و بعد نده! یه کمی زشت نیست؟

2728

توقعت کاملا بیجاس خودت درست کن یا بخر

من شنیدم دعاینی نی سایتیا خیلی میگیره پس لطفا لطفا برای     قبولیم در دانشگاه فرهنگیان یه صلوات مهمونم کنید❤           نه دوستان بچه نیستم به دلایلی عقب موندم از درس     صلوات فرستادین بهم بگین واسه حاجتتون بفرستم😘
تو اینجوری هستی قرار نیست اونم باشه ی بار مشاور بهم گفت آدما مثل آب و هوا می‌مونن آیا کنترل کردنشون ...

میدونی امشب به همسرم حسودیم شد، دوس داشتم به مامانم بگم ترشی نذاره! 

و اینکه مادرشوهرم نباید جلو من میگفت برای دخترم فرستادم! رفتار زشتی نیست؟ 

ولی به خودم قول دادم رفتم خونه شون دیگه لب به ترشیشون نزنم

عزیزم  مسئله اینه که ماباید از هیچ احدددی توقع نداشته باشیم اینو باید بعنوان قانون یاد بگیریم ‌ .  حتی محبتم کزدی بی توقع ‌ توقع ریشه همه این آزاراهای روحی . 

اینو یاد بگیریم  روحمون و ذهن و روانمون ازاده 

مادر شوهر منم اینجوریه فقط چشش به دهن شوهرمه که بگه چیزیو میخواد یا نه منو حساب نمیکنه میترسه من پررو شم 😐 البته خیلیم برام مهم نیستن منم براشون مایه نمیذارم میان خونم میگم فلان چیزو برای شوهرم درست کردم ژله رو برای اون درست کردم دوست داره یا شوهرم عاشق این نوع سالاده 

خیلی پرتوقعی

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خودتو با این چیزا درگیر نکن زندگیت خوبه دنبال دردسری هیچ جا نگو ازاین واون خوشم اومد بپر بخر یا درست کن تو چیت ازمادرسوهر یامادرت کمتره اونام ازیه جا شروع کردن دیگه .

بحث راننداز دیگه نتونی جمش کنی 

میدونی امشب به همسرم حسودیم شد، دوس داشتم به مامانم بگم ترشی نذاره!  و اینکه مادرشوهرم نباید ج ...

خب بنده خدا گفته ب شما میدم بعد بچه اش گفته دوست ندارم اونم گفته چرا حرومش کنم😐😐

هرکی ی جوره دیگه. شاید مامان شما هم اخلاقایی داشته باشه ک بنظر اون طرف عجیب بیاد. هرکی ی مدله

2706