2737
2734

بچه ها چند وقت طول میکشه بعد عروسی به خونه زندگیتو دلتنگی از مادر عادت کنیم☹️☹️☹️صبح تا شب عین خیالم نیست پیش مامانمم زیاد میرم ولی موقع خواب روانی میشم میگم دلم خونه مامانمو میخواد یا مامانم تنها الان خوابیده گناه داره انقدر فکر میکنم که حس میکنم خونه و شوهرم واسم غریبه ان🥺😭

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک ۴سال ازدواج کردم هرروز میرم پیش مامانم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
2738

من ک تا چن ماه فقط گریه میکردم روزی ۲ بار با مامانم تلفنی صحبت میکردم یام تصویری شبا عکسشو بغل میکردم انقد گریه میکردم شوهرم بزور ارومم میکرد الانم بعد یسال دلتنگ میشم ب شدت ولی ن در اون حد درکل دلتنگی همیشه هس ولی اوایل یکم سخته مخصوصا ک دور باشن من خونوادم راه دور بودن نزدیک ۷ ساعت راه بود الان اومدن این یکی خونشون ک نزدیک من باشن دیگه راحت شدم

ادم احساسی نیستم وابسته نبودم کلی هم حال کردم از استقلالم😄

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
2706