2726
عنوان

به داداشم بگم یا زشت میشه

141 بازدید | 3 پست

عمم ی سال پیش اومد ب بابام خبرچینی کرد ک فلانی میخاد منو بگیره و تو جمع گفته....بابام هم ب ما گفت دوست داداشم هست این یارو بسیار ادم با شخصیته ولی مشکل خانوادگی داره من تو این یکسال هر مردی رو با ایشون مقایسه میکنم 

تازگیا داداشم خیلی باهاش میچرخه و من هر بار اسمش رو حتی میشنوم حساس میشم دلم میخااد گریه کنم ای کاش اگه نمیخاد منو زودتر زن میگرف داداشم خاستگار داشتنی میگه عجله نکن زوده  دلم میخاست بهش بگم کاش این دوستت رو کلا بذاری کنار 

نفهمیدم چی شد تو پسره رو میخوای یانه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اررررهه

خب اون اگه قصدشو داشت میومد جلو یا یه جوری بهت میفهموند ک میخوادت

شاید عمت اشتباه کرده تو چرا زود عاشق شدی

ولش کن خواستکار خوب داشتی بهش فکر کن رد نکن الکی سرت بیکلاه نمونه 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2728