2726

آقا این کاربر چند وقت پیش تو یکی از تاپیک های من بود  داشتم میگفتم یکی از دوستام بچش سرطان  داشته و اومدن شهر ما برای درمان 

و شوهر دوستم با پرستار بچه بهش خیانت کرده بعدم با همون پرستاره ازدواج کرده !  

بعد این خانوم اومد گفت وای دلم آتیش گرفت و ... بچه منم سرطان داره 

منم اعصابم خورررررد شد

که حالا اینو تعریف کردم و فکر این خانم درگیر نشه یه وقت 

با اوضاع مریضی بچش! 

بهم گفت دعا کن ۱۸ میلیون پول واسه عمل بچم جور بشه 

گفتم بیمه اید؟ گفت نه گفتم خب بیمه سلامت ایرانیان میتونید بشید یک ماه و عمل بشه بچتون 

بخدا اینقدر دلم آتیش گرفته بود میخواستم شماره کارت ازش بگیرم براش پول بفرستم ! 

الان تو پربازدید ها دیدم تاپیکشو

آقا الکیه ؟ 

اگه الکی نباشه می ترسم من با گفتن داستان دوستم باعث شده باشم شک به شوهرش پیدا کنه 

وای اگه اینجوری باشه من خودمو نمی بخشم 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

الکیه داستان سراییه

خدانگذره ازش

سرش بیاد با داستانای دروغی ک میسازه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندصفحه خوندم قلبم درد گرفت تاحالا تو هیچ تاپیکی انقد ناراحت نشده بودم به نظرم اصلا الکی نبود ولی نتونستم تا اخر بخونم حالم بد شد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
نمیدونیم تو تاپیک جدیدش گفته بود بچم‌بیماری قلبی و کلیوی داره بچه ها هم گفتن تو ک گفتی سرطان داره

وای خدا کنه دروغ باشه

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
من چندصفحه خوندم قلبم درد گرفت تاحالا تو هیچ تاپیکی انقد ناراحت نشده بودم به نظرم اصلا الکی نبود ولی ...

خدا کنه الکی بوده باشه 

اعصابم خورد شد 

چون اگه راست باشه 

من جرقه شک به شوهرشو تو دلش زدم 

خدا کنه الکی بوده باشه  اعصابم خورد شد  چون اگه راست باشه  من جرقه شک به شوهرشو تو ...

اره انشالله دروغ باشه 

نه ربطی به شما نداره ادم خیانتکار به هرحال لو میره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

دیشب تاپیک زده بود ک سرطان معده داره با کاربری پری کوجولو که ترکیده بود امشبم با همون اسم میگفت مشکل قلبی و کلیه داره ..نینییار میگه بعضیا به بهانه ی بیپولی مریضی اینا میان تاپیک میزنن انقدم ماهرن که زود پربازدید میشه و اینجوری چننفر براش پول بریزن کافیه

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
اعع هستی 😂الان بحثش بود میخواستم تگت کنم اتفاقا😂😂

😂😂😂✋

یا رو چ داغی بم زده ک هر جا حرفش باشه سریع میرم توی تاپیکایی ک درموردشه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
دیشب تاپیک زده بود ک سرطان معده داره با کاربری پری کوجولو که ترکیده بود امشبم با همون اسم میگفت مشکل ...

اره بخدا

هر کی 50 هزارم واسش کارت بکارت کته میدونی چقد پول میشه

نه بابا همچین فکری نکن من الان تو تاپیکش بودم شوهرش از قبل بعش خیانت نیکرده اوچولین بارش نبوده ولی ک ...

آره واقعا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد

2706