2733
2734

اول یلدایی پارسال خودمو میزارم امسال اومدم خونه خودم الان باید خانواده خودم برام یلدایی بیارن؟شما دارین همجین رسمایی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مامانم میخواد بیاره

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2728

من دو ساله اومدم خونه خودم سال اول برام ظرف مسی خریدن سال دوم پتو امسال ولی انگار خبری نیست مامانم اصلا صحبتی نمیکنه در موردش

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

برامن یلدایی پارسال میوه واینااوردن بایه تک دست امسالم عقدم دیگه نمیارن فک کنم🤭

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
2738

ما دوستیم ولی رابطمون جدیه از خانواده من هیشکی نمیدونه و بدونن هم خیلی مانع میشن و سنگ اندازی میکنن ولی خانواده اون همشون میدونن حتی تاعروسیاشونم مامانش زنگ میزنه باهم میریم امسال اولین سالیه ک یلدا میخوام برم خونشون حتما تاپیک میزنم عکس میذارم 

من دو ساله اومدم خونه خودم سال اول برام ظرف مسی خریدن سال دوم پتو امسال ولی انگار خبری نیست مامانم ا ...

روت زیاده😂😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706