2737
2734

من بوفه ام را میخوام رنگ بزنم بیشتریا گفتن سفید طلایی جا کفشیمم قهوهایی میخوام عو ض کنم سفید طلایی حالا شما بگین خوبه

سفید خونه رو دلباز و روشن میکنه 

اما قهوه ای رنگ چوب هیج وقت قدیمی نمیشه و خوشررررنگه 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهوه ای و طلایی قشنگه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738

قهوه ای مورد پسند من نیست

سفید خوبه ولی با عرض اددددب به نظرمطلایی خزش میکنه 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
سفید خونه رو دلباز و روشن میکنه  اما قهوه ای رنگ چوب هیج وقت قدیمی نمیشه و خوشررررنگه

اره من قهو هایی داشتم الان میخوام تغییر بدم فرشامم سورمه ایی بظرت خوب میشه

اره من قهو هایی داشتم الان میخوام تغییر بدم فرشامم سورمه ایی بظرت خوب میشه

طلایی قاطیش نکن 

سفید شیری بزن 

طلایی بعد یه مدت دلو میزنه 

اره سفید خیلی ب سورنه ای میاد 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
سفید طلایی بنطر خودت چقدر میتونه روی بورس باشه؟ بنظرم یا سفید ساده بزن یا رنگ چوب

نمیدونم موندم چ رنگی بزنم رنگ قبلش مشکی طلاییه فرشامم سرمه ایی رنگ چوب بنظرت بهتره

2706