2726
عنوان

واقعا سالاد الویه واسه ناهار مناسب نیست؟ شما چه وعده ای میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 61 پست

درعوض پدرم...خدانگهدارش باشه 

از هیچ غذایی نه عیب میگیره نه ایراد

تازه با حلاوتم میخوره قربونش برم 

چندسالیه به علت بیماری غذاهاش رژیمی شده ولی همونارو هم میخوره نه غر میزنه نه هیچی

فقط دوس نداره اسراف بشه 

و برنج کته دوس داره

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
عادتش دادی

میدوتی چیه شوهرم به نامادری داشته کلا مادرشو ندیده و کسی نبوده نازشو بکشه غذای مورد علاقشو بذاره منم همیشه سعی میکنم وقتی هست غذای باب میلش باشه 

ولی بعضی وقتا فکرشو نمیکنم مثلا به فلان چیز گیر بده 

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه کاش شوهر منم گیر نمیداد

اما خب اینم بگم مثلا اهل غذاهای فست فودی نیست نه که نخوره،میخوره ولی کم...واسه همین من زیاد مثلا سالاد ماکارونی و انواع غذاهایی که با پنیر پیتزا و سریع هستن رو نمیزارم...ولی خداروشکر با سوپ و آش و غذاهای مونده تو یخچال مشکلی نداره🤭

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2728
میدوتی چیه شو به نامادری داشته کلا مادرشو ندیده و کسی نبوده نازشو بکشه غذای مورد علاقشو بذاره منم هم ...

باز همسر من فرزند ته تغاری بوده 

مادر و عمه و خواهرهاش دسپختشون خوب بوده

مثلا میگ فلانی کدوم غذاش خوشمزه ست

اوناهم چندساله تجربه زندگی دارن

توقع داره منم غذام عالی باشه 

باز خداروشکر در حد خودم خوبم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

الویه ازبس خوشمزه من سه وعده حاضرم بخورم قورمه سبزی هم دوست دارم یبار صبحونه خوردم 😅هر غذایی که خوشمزه من هر وعده ای باشه دوستش دارم حتی اش رشته که عشقم ناهار بزارن جلوم میخورم 😍ولی ما به غذا حساسیم اش رشته جز میان وعده هست الویه شام ناهار باید پلو باشه 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
خودم میخورم ولی کلا ترجیح میدم غذای گرم بخورم 

آره خب درست میگی 

ولی شوهرت زیادی حساسه به غذا خدا بهت صبر بده 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
دست رو دلم نزار که خونه،شوهرمن فوق العاده بد غذاست،فقط باید پلو خورشت بپزم،غذای نونی و آش و فست فود ...

چه حوصله ای داری

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
2706