2726

سلام. مامانم هی دلسوزی کرد از خواهرم کار نکشید و مسئولیت نداد الان که هیجده سالشه هیچی بلد نیست و بی دست و پا تنبله

فقط درسش خوبه اونم چون خودش علاقه داره

میبینم ماورایی که از بچه هاشون کار کشیدن بچه هاشون خیلی زرنگ تر شدن و تنشون به کار کردن و فعالیت عادت کرده و موفق ترند. 

البته منظورم اونم نیست سواستفاده کنید یا مثل بعضی از مادرا همه کارا رو به این بهونه بندازید گردن بچه ها

ولی بهشون مسئولیت بدید بهشون کار بدید رنگ بشند

من خیلی نگران خواهرمم و دلم میسوزه حس میکنم زندگی کردن بلد نیست. 

می ترسم از روزی که دیگه نترسم.گاهی عجب و غرور از یادم می‌برد که هیچم و هیچ هم نیستم....به رسم وَ لْیَعْفُوا وَ لْیَصْفَحُوا.....ببخشید تا بخشیده شوید🙏🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موافقم مهصوصا پسرها که تو ایران خیلی لوسن

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

امروز يه برنامه اي ميداد تلويزيون كه حالت روانشناسي و تربيت بچس توش مادرا ميان صحبت ميكنن از روش هاي تربيتشون 

يكيشون ميگفت پسر ٨ سالش رو گزاشته دم چهارراه جوراب بفروشه چرا ؟؟ 

چون بچش اون بچه هاي كارو مسخره ميكرده و ميگفته بي عرضن كه نميتونن ٤تا جوراب بفروشن 

اينكارو كرده كه بچش سختي كارو بفهمه 

بنظرم خيلي قابل تحسين بود كارش

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

دقیقا دخترعموم ۱۳ سالشه بهترین غذارو میزاره جلوت از مهمونداریش تمیز کردن خونه همه چی ولی خواهرم ۱۸سالش داره میشه هنوز بلدنیست سالاد درست کنه 

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
به وقتش از شما بهتر یاد میگیره درست مثل خود من غصه نخور

تنبل شده بدنیست همسنای اون یه زندگیو میچرخونند

به خاطر کارش نمیگم به خاطر خودش میگم

یه لباس نمیتونه با دست درست و حسابی بشوره

می ترسم از روزی که دیگه نترسم.گاهی عجب و غرور از یادم می‌برد که هیچم و هیچ هم نیستم....به رسم وَ لْیَعْفُوا وَ لْیَصْفَحُوا.....ببخشید تا بخشیده شوید🙏🌸

من انقد مجردیم کارخونه کردم بعد ازدواج خستگی در می کنم فقط😅😅

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍

کاملا درست میگی من پسر اولم رو خیلی لوس و بی دست و پا بار آوردم الان۱۴ سالشه نمیتونه بند کفشش رو ببنده،نمیتونه پرتقال پوست بکنه،اما پسر کوچیکم به امان خدا بزرگ شد اینقدر با دست و پا وزرنگه که نگو

2706