2726
عنوان

برادرشوهرم یه چیزی گفت که دارم بخاطرش سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 122 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب آماده کنید دفعه بعد چیزی گفت شوک نشید چیزی آماده داشته باشین بعدم اون اینقدر گفته خواهر زن منو ...

اوه اوه اونا اینقد رو دارن که بخاطر آشوبگری های خانومش پدرشوهرم صدبار انداختشون بیرون از خونه اما از رو نمیرن که حرص شون میاد من مث اونا خاله زنک‌نیستم بشینم پیش زنش غیبت مادرشوهر خواهرشوهر کنم اصلا نه باهاشون حرف میزنم نه رفت امد دارم

2728
اوه اوه اونا اینقد رو دارن که بخاطر آشوبگری های خانومش پدرشوهرم صدبار انداختشون بیرون از خونه اما از ...

پس قطعا ببینن شما خوشبخت و خوشحالین باهم حرص خواهند خورد سعی کن روز به روز روابط خودتون و بهتر کنید اینجور آدما رو باید عملی حرص داد

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤

حالا که دماغ اونا سوخته تو هم سر خونه زندگیتی

بزار حرص بخورن مریض شن

البته خوشبختیت رو نشون نده که. برا خودت بد تموم میشه 

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳
یعنی چی خوشبختی مو نشون ندم عزیزم ؟

یعنی کارای باحال و عشقولانتون رو جلوه ندیم جلو مردم

حسادت میکنند تمام عزم شون رو برا ازبین بردن خوشی هاتون به کار میبندن

بزار فکر کنن کاملا معمولی هستین، 

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳
یعنی کارای باحال و عشقولانتون رو جلوه ندیم جلو مردم حسادت میکنند تمام عزم شون رو برا ازبین بردن خوش ...

بخدا عزیزم ماهیچ‌کاری نکردیم 😔مخصوصا من اصلا نه بدی در حقشون داشتم نه پز چیزی رو دادم نمیدونم چرا اینقد ذاتشون بده جالبش اینجاس خودشونو مهربون ترین و پاک ترین ادمای روی کره خاکی میدونن

2706