2410
2553
عنوان

برادرشوهرم یه چیزی گفت که دارم بخاطرش سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 122 پست
دفعه بعدی این حرف و زد تو هم بگو  حتما خدا دوستش داشته که اینجاست

اخه من تو اشپزخونه بودم بعدم باهاشون حرف نمیزنم که یهو این حرفو زد اما ارع صددرصد دفعه بعد جوابشو میدم چون دیگه از حد گذورونده مرتیکه نفهم خجالت نمیکشه دوبرابر من سن داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم دو تا مرد با هم شوخی کردن مثل اینکه شما با دوستاتون راجب خواستگارای قبلی صحبت میکنید ...

میدونم عزیزم بخدا من فقط بخاطر بی ادبی اون ناراحت شدم چون اولین بارش نیست خیلی بهم برخورد که گفت به عاقبتت .... قبول کن که حرف زشتیه من هرگز به خودم اجازه زدن همچین حرفی نمیدم بخدا خسته شدم از زبون تلخ و کوته فکری شون

2720
میدونم عزیزم دست خودم نبود خدایش شما بودی عصبی نمیشدی

من بودم ناراحت میشدم ولی شوهرمم واقعا تقصیری نداشت ...توهم بهش فکر نکن اون واقعا حرف بدی زد و نفهمیشو نشون واد

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
ناراحت نشو مهم اينه همسرتون شمارو انتخاب كرده تو اين مواقع باهاش دعوا نكن ك خدايي نكرده تو دلش پشيمو ...

وای نگو بیشتر حس پشیمونی میکنم 😔😔😔 ای خدا یهو کنترلمو از دست دادم اما فردا صددرصد از دلش در میارم خودشم فهمید چقد کار داداشش زشت بوده که سریع اومد تو اشپزخونه خدا ازشون نگذره چطور میتونن زندگی دیگرانو بهم بریزن و راحت بگیرن بخوابن

نمیدونم چرا خندم گرفت ب حرف برادر شوهرت😕 برات مهم نباشه خوبه خودتم میگی شوهرت نخواسته با اون دختر ...

منکه قطع رابطه م یه لحظه هم نمیتونم حضورشونو تحمل کنم از بس حرف دهن شونو نمیفهمن

2714
گفتی شوهرت نمیخواسته طرفو پس بیخیال  برا منم پیش اومده خونواده شوهرم گفتن منم بلدم یه جوری جب ...

منکه طرف برام مهم نیست بخدا اما به شدت از خانواده شوهرم ناراحتم مخصوصا مادرش و این برادرشوهرم شورشو در اوردن نمیدونم چی از جونم میخان

از این ادمایی که دارن با گوشی حرف میزنن میزارن رو اسپیکر خیلی بدم میاد همسر منم همینه،،،صدبار بهش تذ ...

همسرمنم همیشه میذاره رو بلندگو عادت کرده خودمم همیشه بهش زنگ میزنم با احتیاط صحبت میکنم‌چون مطمئنم بقیه هم شنونده ن

خیلی بی منطقیه اگه دق و دلیتو سر همسرت خالی کنی

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 
ناراحت نباش منم یبار گوشی سر ایفون بود خالم زنگ زد گف منتظرتیم طلاق بگیری ببرمت واسه پسرم من شوک شدم ...

عزیزم الکی نیست درکش میکردی تقصیر شما نبوده اما خب ادم ناراحت میشه دقیقا حس همسرتونو میفهمم ادم باخودش میگه خدایا مگه من چه کار بدی کردم یا چه کم و کاستی دارم 

تو بودی ناراحت نمیشدی بخدا اینقد حرص خوردم سراینکه بیشعورن اخه این چه حرفیه بعداز یکسال زندگی مشترک

اسی جان ناراحت نشی این از بی عرضگی خودت که تا الان این موضوع ادامه پیدا کرده یه بار خیلی قوی و محکم جوری که به گوش جاریت برسه بگو همسرم میگه آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه اگه از زنداداشم راضی بودم حتما برای بار دوم با خانوادشون وصلت میکردیم بزار اون آتیش بگیره 

چرا عاشق خدا👑نباشم؟وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی❤❤❤
عزیزم الکی نیست درکش میکردی تقصیر شما نبوده اما خب ادم ناراحت میشه دقیقا حس همسرتونو میفهمم ادم باخو ...

شوهرم هیجی نگف فقط سرشو برگردوند و تادوروز نگام نکرد ولی میشد فهمید ک از درون واقعا شکسته

2706