2733
2734

یه دوست داشتم

قومش هزاره بود

چقد بافرهنگ و فهمیده بود

چقد شبیه کره ای ها بود

چقد درس خون بود 

خیلی حال میکردم باهاش آخرشم رقت ترکیه

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
اقا مسخره نکنین ولی افغانستان سرسبزه و قشنگه؟ اخه فقط میدونم جنگ زیاد دارن کلا اطلاعاتی ندارم ازشون ...

تاپیک مربوط ب افغانستان منو ببین عکس بعضی جاهایی ک رفتم و گذاشتم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما ماله کجا هستی

هرات 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2728
طبیعی  هرکی ‌که تاحالا همچین تایپیکی زده یه مشت عقده ای میریزن افغانستانی هارو مسخره میکنن و ک ...

این حرف شما خودش بیشتر موجب دعوا میشه

مگه کسی توهین کرد یا چیزی گفت که شما دسپاچه شدی

ما چندسال همسایه افغان داشتیم 

کلی خونشون رفت و امد کردم

غذاهاشون خوردم

لباس هاشون چ زرق برقی داشت 

ی خورشتی داشتن ب اسم پوتیتو

اسم هاشونم خیلی شیرین بود مثلا جانان...لطیف

توی عصبانیت میگفتن گوله بخوری 

رقص شونم خیلی زیبا بود

عروسی هاشون ک معرکه بود سه شبانه روز بزن برقص

اخی یادش بخیر

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
واقعا ما ایرانیها هم مردم خوب و مهمون نواری هستیما میدونستین میزبان ۴ملییون افغانستانی هستیم واقعا ...

فقط اگه ی مدرک هم میدادید خیلی خوب میشد 

2738
این حرف شما خودش بیشتر موجب دعوا میشه مگه کسی توهین کرد یا چیزی گفت که شما دسپاچه شدی

😂😂😂😂😂😂مگه خواستگاریمه دسپاچه بشم 

اسی گفت دعوا شد 

منم گفتم طبیعیه یهو دعوا میشه کم کم 

همه تایپیک های داغ جمعیت زیاد میشه همه به هم میپرن 

جدی نگیر 🙄😐

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
تاپیک مربوط ب افغانستان منو ببین عکس بعضی جاهایی ک رفتم و گذاشتم

یه سوال دیگه خرقه شریف اگه درست گفته باشم تو تاپیکت زدی پیرهن پیامبر توشه 😐💔 یعنی دیدیش اخه ادم باورش نمیشه یه پیرهن ازچندصد سال پیش باشش

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
شهرما نمیتونن وارد بشن یه سری جاها نمیتونن اینا که تبار ایرانی ندارن برا همین خیلی کمه من تاحالا ندی ...

اها ندیده بودم که گیر بدن☹️

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706