2726
عنوان

بیاین ی چی بگم بخندین😂😂

1021 بازدید | 45 پست

بچه ها من قبلا ی پسره بود اشناشدم رفتم دیدمش حالااینک قیافش زمین تااسمون باعکساش فرق داشت هیچی😐😂ولی نگم براتون از بوی گندش ،وای همینک اومد نشست بو گند عرقش ولباساش انگار ی قرن نشسته بود بو عن میداد بلانسبت بلانسبت بوووو عن میداد .وای میومد نزدیکم صحبت کنه همون جلسه اول فهمیدم دهنش بوو گربه مرده میده بووووو میدادا ..ینی اصلا فقط اوق میزدی انقد بو میداد من میرفتم خونه بوعه اونو میگرفتم 😂😂دهنش خشک شده بوو بو میدااد چیزی نخورده بود گفتم بریم یچی بخوریم تودلم گفتم بخوریم تاخفه نشدم 😂😂😂😂یچی خوردیم چنددقیقه خوب بود بازبو میداد😂😂😂وای ینی لای دندوناش سبزی مونده بود یبار اصرار داشن بوسم کنه😂😂😂😂😂😂وای اصلا نگم براتون بو عنننننن میداددد😂😂😂😂همشم اصرارمیکرد نزدیگم بشینه عکسای گالریو نگاه کنه من ازبوش خفه میشدم😂ببخشیدحالتون بد شد 😂😂ولی نمیدونم چرا خندم میگیره 😂😂

الهی کوفت بگیری تا نصفها خوندمش تحمل نداشتم برای ادامهش

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اه 😢

خوبه  ب زور بوست نکر یا ل...😭😭😭

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

مخلص کلام اینکه جناب بوی عن میدادن 😂😐

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2706