2726

من فقط در حد سه روز آشنایی با یه پسر بودم بعد  خوشم نیومد ردش کردم ایشون الان فهمیدن میگن همه چی تموم و ۴ روزه خبری ازش نیست روز اول فقط بهش پیام دادم گفتم من با گذشته تو کنار نیومدم دوست داشتم به چشم نیومد من کاری نکردم دیگه جواب ندادن من خیلی دوستش دارم خودکشی کردم یه خشاب کامل کدئین خوردم فقط بدنم کبود ش.د و چند ساعت دست و پام حس نداشت 😔 الان استوری میزاره ولی اسم منو یا هایلایتای استوری که برام گذاشته بود پاک نکرده دوتا سرکتاب گرفتم گفتن برمیگرده بنظر شما بر میگرده؟ منم از فردا با دوستام میرم بیرون مثل اون بیخیال زندگی میکنم☹ ۴ ماه باهم بودیم هروز بیرون بودیم باهم دور همه دوستامونو خط کشیدیم خیلی حساس بود روی من ☹ توی این ۴ ماه با دوستام بیرون نرفتم ولی فردا مثل خودش میرم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کات کن با چنین ادم بی عقلی

گذشته هرکسی به خودشمربوطه

خودش هر غلطی خاستع کرده حالا دختر افتاب مهتاب ندیده میخاد

بگه ننش از تو مسجد دختزای بچه مثبت چادری براش پیدا کنن

I am a Cute Mad Girl

بیشتر فکر کن روی این شخص عزیزم 

هر چی خیر خدا برات پیش بیاره انشالله

و اون کدئین ادمو نمیکشه ولی ممکنه به کبد کلیه اسیب برسونه ازمایش بده انشالله سلامت کاملی

هیچی چیز و هیچ کس ارزش نداره جون عزیزتو براش بگیری و سلامتیتو به خطر بندازی

با عقلت تصمیم بگیر نه فقط قلب و احساس

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

کسی که خودش تو گذشته تپه ی آباد شده نذاشته,بعد توقع داره دختر با هیشکی نباشه آدم بی ثبات و بی منطقیه!

حیف نیست بخاطرش ب خودت آسیب رسوندی?

بچسب ب زندگیت بابا

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706