2737
2734

بچم فردا ۱ ماهه میشه

نمیدونم از کولیکه چیه...شب و روز 

روز و شب گریه میکنه جوری که نفسش میره کبود میشه

اون لحضه دلم میخواد دنیا وایسته ...دلم میخواد قلبم وایسته...جیگرم کباب میشه طفلم رو اونجوری میبینم

سخت ترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ...اصلا خواب ندارم رژیم غذایی هم بخاطر شیر دادن میگیرم...ینی یک مرده ی متحرکم که با شکم پاره همش کارش شده بلند شدن پاشدن بدو بدو کردن...

تمام وجودم درد داره از یه طرف به شوهرم وابستگی وحشتناک پیدا کردم میره سر کار حالم بد میشه گریه ام میگیره 

قطره کولیز میدم گریپ واتر میدم سگانوز میدم...حتی براش گهواره سنتی خریدیم...راه میبریم همه کار میکنیم حتی نصف شب با ماشین میبریم بیرون اما تا میایم خونه همون اش و همون کاسه...الان دیگه روزها هم گریه میکنه به شدت...بخدا تو فامیلمون با من زایمان کردن انقدر خوش هستن راحتن بچه اشون با یه عرق نعنا ساکت میشه اون وقت من از بدو تولد که تازه فردا میشه ۱ ماه ۴ بار دکتر بردم و بازم هیچی...من ۲۰روزه وقت نکردم موهامو شونه کنم دیگه بدونید چقدر داغونم

پسرم بال و پَرَم👶همسرم تاجِ سَرَم👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صدای جاروبرقی وسشوارهم خوبه برای قطع گریه اش

تخم رازیانه دم کنی خودت بخوری  وشیربهش بدی بازتاثیرداره بدون گریه کردنش 

بستن شکمش وگرم کردن شکمش خوبه

دخترمنم همین بودبااین تفاوت که یک ماه بیمارستان بستری بود چون زوددنیااومدبود!بچه ها نارس به زورگریه میکردن صداشون درمیومد این دخترم باوزن ۱۶۰۰ تمام نن ای سیومیذاشت رو سرش!خونه هم اومدیم بدتر شد!

زمان بایدبگذره حداقل ۴یا۵ماهگی خوب میشه

2738

عزیزم طبیعیه بچه پسردایی من اینطور بود بخاطر شیر بود زمین و زمانو بهم دوختن یه ساعت بچه اروم نمیشد اخرش شیرخشک گیگوز واسش خوب بود آروم شد خواهرزاده خودمم اینطور بود وحشتناک گریه میکرد بعد ۴ ماهگی کم کم اروم شد

پسرم سه ماهشه به حرفای بقیه گوش نده تا چهلم درست میشه الانه الانه درد داره دلپیچه داره گردن درد گرفتم کمردرد گرفتم.

خودتو نباز منم مثل تو بودم اخر سر موهامو کوتاه زدم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
پسرم سه ماهشه به حرفای بقیه گوش نده تا چهلم درست میشه الانه الانه درد داره دلپیچه داره گردن درد گرفت ...

وای تروخدا راست میگی؟راستی یه سوال بچه من جز وقتایی که خوابه همیشه گریه میکنه و دلدرد داره ینی ارزو بدل موندم یبار اروم باشه ب نظرت طبیعیه

پسرم بال و پَرَم👶همسرم تاجِ سَرَم👑
وای تروخدا راست میگی؟راستی یه سوال بچه من جز وقتایی که خوابه همیشه گریه میکنه و دلدرد داره ینی ارزو ...

عزیزم کلا بچه ها اینجوری  ولی با راهکارای مخصوص کمتر میشه ولی تا زمانش نگذره درست نمیشه تا دوماهگی حل میشه ایشالا

2706