2726

یه پسره تو دانشگاه ازم خوشش اومده بود من خبر نداشتم ولی دوستم میدونست 

از  پسره بد میگفت و میگفت که این تورو مسخره میکنه و میگه دختر دست پاچلفتی هستی و عطسه هاتو مسخره میکنه.

منم چیزی که ازش دیده بودمو مسخره کردم و این دوست عزیزم گذاشت کف دست پسره 

دیگه بعد از اون نگاهمم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عذاب وجدان گرفتم واقعا 

دیگه مسخرش نکن یا وقتی بقیه گفتن نامحسوس دفاع کن ازش از دلش درمیاد

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2728
با عرض پوزش کار چیپ کار شماست که ملتو به مسخره میگیرید من همیشه با دوستامم حد و مرزهارو رعایت میکنم ...

رفام بهش گفتم گفت که چنین بالاس و اصلا به دل نمیگیرم و...

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
رفام بهش گفتم گفت که چنین بالاس و اصلا به دل نمیگیرم و...

اونو ول کن شما خودت اگه توی یه جمع همه به شوخی دستت بندازن و مسخرت کنن بدت نمیاد؟(خیلی وقتها شوخی هایی هم که بچه ها میکنن ممکنه حرف دلشون باشه و واقعیت...) 

من‌ خودم جنبه ام پایین نیست ولی شوخی توی جمع و دست انداخات و.. رو بدم میاد