2726
عنوان

با دوتا بچه طلاق میگیرید؟!؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10513 بازدید | 456 پست
نمیشه تلاش کرد برای بهتر شدن اوضاع؟ چه اقداماتی کردید؟ از مشاور کمک گرفتید؟ منطقی و بی طرف با هم صحب ...

حرف زدیم

کوتاه نمیاد از موضعش

میگه من می‌خوام از ایران برم.بچه هامو هم توی ایران نمیذارم و هر طور شده میبرمشون(کور خونده.حق حضانت دارم.بخواد مهاجرت کنه رنگ بچه هارو هم نمی‌بینه)

تفاوت اعتقادی داریم

قبل ازدواج فکرمون مثل هم بود

الان تغییر کرده

خواهرم روانشناسه

با جفتمون صحبت کرده ولی اون کوتاه نیومده...

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
تا قبل از فوت بچه زندگیمون عین عسل بود بعد از اون،ازم فاصله گرفت زخم زبون ها،درد جسمی و روحی و... ...

من احساس میکنم یک درجه ای از افسردگی داری روحی و جسمی خسته ای من خودم چون افسردگی بعد از زایمان رو تجربه کردم میدونم چقدر سخت و آزاردهنده هست حتما با مشاور صحبت کن حالت خیلی بهتر میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین حرف ها رو بهش گفتید؟ یا دعوا نه ها با آرامش و منطقی در زمان مناسب، بخدا خیلی از مشکلات بخاطر حر ...

بخدا گفتم

خیلی گفتم

میگه اون بچه مرد...

من باید برای بچه ی زندم تلاش کنم

میگم‌تو یه زن داری که درد هر دو زایمان رو کشیده.درد روحی داره

تو باید تو اون شرایط کنار من میبودی

ولی از حرفش کوتاه نمیاد...

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728
من احساس میکنم یک درجه ای از افسردگی داری روحی و جسمی خسته ای من خودم چون افسردگی بعد از زایمان رو ت ...

خواهرم مشاوره

زن و شوهر اگر توی ناراحتی ها و غصه ها نخوان پیش‌هم باشن،کی باید هوای همو داشته باشن پس؟

بود و نبودش برای من فرقی نداره

فقط با بودنش اسم‌شوهر رو یدک میکشه

عشقی که هفت سال بهش داشتم رو‌ ذره ذره خودش خاموش کرد

انشاءالله زندگی ات سرشار از آرامش و خوشبختی بشه به زودی

ممنون

طلاق نه...

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
میدونی چقدررررر برات سخت میشه بعد طلاق.انگار بازیه تا یه چیزی شد طلاق

خوندی همه پیام هارو؟

همین صفحه شش توضیح دادم

من کارم تضمینه، از بابت خونه و وضع مالی هم‌ مشکلی ندارم..

طلاق بگیری چی بشه مشکلاتت بزرگتر بشه بچت بیفته دست نامادری .

معلومه شوهرت خوبه تحمل کن خودتم خسته روحی عستی قول بهت میدم تا نهایتا سه سال آینده همه چی اوکیه اما بستگی داره به روحیه وتلاش خودت .

غرنزن حرفاشونو نشنیده بگیر باشوهرت سر اینو واونو گفت درگیر نشو 

ااعتیاد و خیانت ۱۰۰ درصد طلاق بقیه رو نمیدونم

اعتماد ندارم

پنج‌روز هفته تو یه محیط پر از جنس مخالف با رفتار های زننده هست

مجازی هست...

شک افتاده به جونم

کدوم آدم نرمالی دو‌روز بعد از مرگ بچش میره به ادامه شیفتش برسه و زنشو که تازه زایمان کرده با یه بچه دو روزه تنها بذاره؟

طلاق بگیری چی بشه مشکلاتت بزرگتر بشه بچت بیفته دست نامادری . معلومه شوهرت خوبه تحمل کن خودتم خسته ر ...

حق حضانت با منه

میگه میخوام مهاجرت کنم.میخوای بیا میخوای نیا.بچه هارو به خودم میبرم

به خودشم‌گفتم بخواد مهاجرت کنه رنگ بچه هارو هم نمی‌بینه

تفاوت اعتقادی داریم

بعد از ازدواج خیلی عوض شد...

خوندی همه پیام هارو؟ همین صفحه شش توضیح دادم من کارم تضمینه، از بابت خونه و وضع مالی هم‌ مشکلی ندا ...

ن فقط پیامهای اول رو خوندم من از نظر مالی نگفتم.میدونی برای بچه هات چقدررر سخت میشه.میدونی همیشه با یک خلا عاطفی بزرگ ،بزرگ میشن.میدونی اگه بهترین مادر دنیا هم باشی بازم جای پدر رو نمیتونی براشون پر کنی.

دل من هواتو کرده🤕
ن فقط پیامهای اول رو خوندم من از نظر مالی نگفتم.میدونی برای بچه هات چقدررر سخت میشه.میدونی همیشه با ...

پدری که آخر هفته میاد خونه و کل روز هم افتاده رو تخت با جلوی تلوزیونه به چه درد میخوره؟

توی همین صفحه ۶ یه سری چیزای دیگه هم توضیح دادم

2706