2726
🙄 يك نگاه به تاپيكاى من بندازى از جهاز خريدنم عكس هست تا سيسمونى و همه چيزم نيازى ندارم به امثال ش ...

مبارک باشه دلتون شاد  شاید منو همسرو دخترام تو ده سال این مبلغ لباس بخریم ،خدا بیشتر بده بهتون حالتون. خدایا دست منم بگیر خوردو خمیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودشم بوده 

عهععع 

تولد همسرم بود اون موقع عقد بودیم رفتیم براش لباس بخرم به مناسبت تولدش ( چون سخت پسنده خودشم بردم🥴🥴) هر چی خواستم حساب کنم نذاشت خودش پول داد 

مثلا میخواستم کادویی بدم😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
فقط اینایی که میگن وا مگه مرد هم یلدایی داره یا بهش کادو میدن مگه اونا آدم نیستند فقط باید خرج کنند ...

واقعا من هم درک نمیکنم جوری از مرد حرف میزنن انگار فقط با یک عابر بانک متحرک طرف هستن انگار نه انگار اون فرد هم مثله خودمون انسانه دل داره... 

2728
دارم باچشمانی اشک آلودبه شوهرننه مرده م نگاه میکنم که باشلوارکردی روفرش بدون بالش خوابش برده😭😢وکلا ...

وای خههههههخخ

معرفت در گرانی است به هرکس ندهند،،،،،پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند..
و شوهر بیچاره من که لباسای سه سال پیش عیدشو ک هنوزم نو نگه داشته میگه یدفه رفتیم مهمونی لباس تمیز دا ...

😂😂😂

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳

چقدر بده یک نفر خرید کرده و دلش خواسته این خوشحالیش رو بین همه تقسیم کنه یکسری ها با کامنتهاشون فقط عقده هاشون رو خالی کردن یعنی همه باید فقط تو تاپیکهای غم غصه شرکت کنیم و بیشتر یاد بدبختی هامون بیوفتیم حالا یک مبارک باشه و زیباست خریدهاتون رو بگید به خدا هیچی نمیشه این انرژی به خودمون برمیگرده یعنی من الان فقط دنبال اینم ببینم کسایی هستن که خوش باشن با اندک چیزی که دارن و منم ذوق کنم باهاشون انقدر که دل مرده و افسرده شدم ولی بعضی ها نه خودشون خوشن نه دوست دارن خوشی بقیه رو ببینن 

🙄 يك نگاه به تاپيكاى من بندازى از جهاز خريدنم عكس هست تا سيسمونى و همه چيزم نيازى ندارم به امثال ش ...

مبارکتون باشه

انشاالله به سلامتی و دلخوشی کنار هم زندگی کنید. 

و خدایی که به شدت کافیست.

🥲🥲یه شالم برا من میگرفتی خا

مبارک باشع اسی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
اره ما چون نامزدى و عقد و عروسى نداشتيم به خاطر همين تازه بلافاصله ام بچه دار شديم اصلاً هيچ مراسمى ...

نه نامزدی نه عقد نه عروسی؟؟مگه میشه گلم پس چطور بدون خطبه عقد رفتین سر خونه زندگی

بچه ها ممنون میشم پیج اینستامو فالو کنید@Dr_fatemeh_zarrin
نه نامزدی نه عقد نه عروسی؟؟مگه میشه گلم پس چطور بدون خطبه عقد رفتین سر خونه زندگی

گفتم بدون خطبه عقد رفتيم سر زندگى!

ينى حرف درست كن هستين

منظورم اين دوره عقد نداشتيم مثل يك عده كه چند سال يا چند ماه عقد كرده مى مونن و جشن هم نداشتيم!

اكى؟

ماهرخ هستم 
2706