2737
2734

من ماهی صدوپنجاه میدم.هرچی میتونی بدی دیگه.برو دفتر های بیمه. سی ساله . 

نمیدونم سالهای کمتر هست یانه.این برا بیمه ایران هست

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

من خودمو بیمه کردم سه مدل بیمه داره اولی ۱۴درصد و فقط بازنشستگی داره دومی ۱۶درصد بازنشستگی و فوت قبل بازنشستگی داره سومی ۱۸درصد که فوت بازنشستگی و از کار افتادگی داره دفترچه درمانی هم نداره اگر دفترچه بخوای واسه اون یه پول جدا میخواد بعد ۲۰سال هم بازنشستگی داره من ۱۶درصد هستم و ماهی ۳۸۱میدم پارسال ۲۷۰میدادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمو بیمه کردم سه مدل بیمه داره اولی ۱۴درصد و فقط بازنشستگی داره دومی ۱۶درصد بازنشستگی و فوت قبل ...

من بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی هستم باید بری شعبه نزدیک  خونتون و بیمه کنی اگر سابقه بیمه داشته باشی به این بیمه اضافه میشه

2728
من بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی هستم باید بری شعبه نزدیک  خونتون و بیمه کنی اگر سابقه بیمه ...

باید ۳۰ سال بیمه بریزی؟قضیه تا سن ۵۵ سال چیه؟

خدایا شکرت
من خودمو بیمه کردم سه مدل بیمه داره اولی ۱۴درصد و فقط بازنشستگی داره دومی ۱۶درصد بازنشستگی و فوت قبل ...

بعد ۲۰ سال بازنشستگی داره به اندازه ۲۰ روز مستمری میدن یا ۳۰ روز؟

خدایا شکرت
2738