2733
2734

بچه ها تو پریودی خارش و سوزش گرفتم که شیافت واژینال کلیندامایسین سه شبه استفاده میکنم روزی دوبار هم با شامپو بچه شستشو انجام دادم ولی خوب نمیشم بهتر شدم ولی خوب نمیشه ژل خوب که خارش از بین ببره چی میشناسین البته استفاده کرده باشین و نتیجشو گرفته باشین 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق چای خوری جوش شیرین بریز تو آفتابه نصف آفتابه رو اب کن یا کمتر. ولی این محلول کاملا باید رقیق باشه. خودتو باهاش بشور. استفاده زیاد از این محلول خوب نیس چون باکتری های مفید از بین میبره. ولی خب برا الانت جواب میده خارشتو خوب میکنه 

🧡عضوگروه نارنجی🧡وزن فعلی73🧡وزن هدف 55🧡تاریخ شروع: سی ام ماه تولدم(1401/03/30) 🧡
2728
یه قاشق چای خوری جوش شیرین بریز تو آفتابه نصف آفتابه رو اب کن یا کمتر. ولی این محلول کاملا باید رقیق ...

ممنون دیگه واقعا کلافه شدم ولی طاقتم زیاده اصلا نمیخارونم خودمو ولی خسته شدم هیچ وقت تو پریودی دیگه خارش نداشتم که این بار دچارش شدم😶😶😶

2738
ممنون دیگه واقعا کلافه شدم ولی طاقتم زیاده اصلا نمیخارونم خودمو ولی خسته شدم هیچ وقت تو پریودی دیگه ...

محلول جوش شیرین خیلی عالیه ولی اگر خارش از قارچ باشه باید محلول آب و سرکه درست کنید و بشینید داخل محلول

محلول جوش شیرین خیلی عالیه ولی اگر خارش از قارچ باشه باید محلول آب و سرکه درست کنید و بشینید داخل مح ...

خیلی ممنون پاماد ان ان و هیدروکورتیزون مثل اب رو آتیشه هر موقع استفاده میکنم نیم ساعته خارشم خوب میشه دیشب استفاده کردم خوب شدم