2733
2734
به عنوان مادر یک دختر 17ساله بر شما شایسته نیست که اینجا بیای ،چون موضوعاتی هست که برای شما مناسب نی ...

دروغ میگه چتش ساختگیه یه برنامه هست چت درست میکنن میفرستن این از همون برنامه استفاده کرده مدل چتاش همونه

من ۳۹ سالمه همچین میگید مامانا اینجوری حرف نمی زنن ادم شاخ در میاره چون مادرای خودتون ۲۰ تا غلط املا ...

عزیزم بحث غلط املایی نیست این چت ساختگیه کاملا تابلو هست یه برنامست چت درست میکنه به همین صورته دقیقا یه مشت بچه جمع شدن اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شلوغ نکنید دوستان😊 ۳۸سالشونه تقریباً همسن من😎 پس طرز نوشتنشون نباید قدیمی باشه. یعنی ۳۸سا ...

عزیزم بحث غلط املایی نیست این چت ساختگیه کاملا تابلو هست یه برنامست چت درست میکنه به همین صورته دقیقا

کاش دست بچه ها گوشی نمیدادن

نشستن تو خونه مدرسه هم نمیرن یا تو سایت تاپیک دروغ میزنن یا معلوم نیست با این ف یلتر شکنا چ کارایی میکنن ماشالاا نظارت هم که نداریم روگوشی بچه ها این نسل چی میشن خدا میدونه

واووووووو

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2738
نشستن تو خونه مدرسه هم نمیرن یا تو سایت تاپیک دروغ میزنن یا معلوم نیست با این ف یلتر شکنا چ کارایی م ...

باید بچه رو فرهنگش رو یاد داد بهش من بچه بودم تازه تبلت اومده بود مامانم تایم میزاشت روزی دوساعت میداد بهم تبلتمو بعد یه برنامه نصب کرده بود روی لبتابش گوشی منو نشون میداد من اون موقع نمی‌دونستم اما اون زیر نظرم داشته اون موقع اگر می‌فهمیدم صددرصد برخورد میکردم اما الان خیلی خوشحالم نمیشه که بچه رو به حال خودش رها کرد

عزیزم منم ۳۲ سالمه ولی واقعا چندشم میشه بنویسم میخامت.مینویسم میخوامت.همه ی هم نسلای ما اینجوری مینو ...

من ۳۵ سالمه مینویسم میخامت چون سال ها تو‌مجازی عستیم و اکثرا تو مجازی اینجوری مینویسن

اره الان که من ۱۴ سالمه 🥲 تازه بیشتر یه طوریه که تو چت گفت قضیه مال ۱۲ سال پیش هستش

تعداد ۱۴ سالا ها زیاد شدا ها ی مدت نبودم سایت 

@نی_نی_یار5    

@نی_نی_یار_3    

زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن:/ من اگه حوصله بچه  داشتم  مهدکودک میزدم:)   ضد کودک همسری
2706