2737
2734
عنوان

کیا دوس دارن چهرشون رو طراحی کنم👩‍🎨+عکس 📸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 102 پست
ممنونم 😘 وسایل اصلی اینا هست پودر زغال  کنته  قلم مو پاکن(اتودی و خمیری... برای ی ...

میخام توخونه خودم یاد بگیرم .

بتید مقوای اشتنباخ باشه؟

واینکه هزینه اینایی که گفتی چقدر میشه؟؟

.میشه برای حاجت دلم وگرفتاریم صلوات بفرستین😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اسی خیلی خیلی قشنگن اولش آدم فکر نمیکنه اینا نقاشی هست خیلی عالیه خوشبحالت که بلدی اینقدر قشنگ ب ...

خیلی ممنونم از نگاه قشنگت عزیزم 💚😘

اره خیلی آرامش بخشه 😍

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2728

من اخر بهت ی سفارش میدم

چقد میگیری؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من اخر بهت ی سفارش میدم چقد میگیری؟

عزیزم😂💜💜💜

قابلتو نداره ژینای قشنگ😍🤍

سایز آ چهار هزینش 200هست 

سایز آ سه هزینش 300 هستش

سایز ای بزرگتر هم میشه سفارش داد البته 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
عزیزم😂💜💜💜 قابلتو نداره ژینای قشنگ😍🤍 سایز آ چهار هزینش 200هست  سایز آ سه هز ...

فداتشم 

مزاحمت میشم عزیزم

ن جدی میگم واقعا 

فقط بین خودمون بمونه😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
فداتشم  مزاحمت میشم عزیزم ن جدی میگم واقعا  فقط بین خودمون بمونه😂

قربونت عزیزم 

خیالت راحت باشه 💜😘😉

قربونت عزیزم  خیالت راحت باشه 💜😘😉

مرسی جانم

مرررررسی عزیزم 🧡😘💚💛💕💜❤️

😚🥰

مَن نبضَم با لبخندِ طُ ميزنه. .♡                                                  کاش امام رضا تو بخوای حاجتم روا شود...❤❤                                       آذربایجان قیزیام😌🤍                                                                   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم💖                                                       آقا امام رضا ❤خودت ضامن زندگیمون باش                                                                      هنوز هم نبودنت رو باور ندارم🥺🖤                                          نفسم میگیرد در هوایی که نفس های پدرم نیست...                                                           غصه ی چیو میخوری این دنیا که همه چیزش دروغه... :/ 
عالی  یه هنرمند واقعی  کدوم شهری عزیزی.  قیمتم میگی

ممنونم عزیزم لطف داری 😍💚💚💚

قیمت به سایز موردنظرتون بستگی داره عزیزم 

اگ سایز آ چهار باشه هزینش200 هست 

اگ سایز آ سه باشه (اندازش دوبرابر ا چهاره) هزینش 300 هست 

قسمت اصلی هزینه هم بعد از اتمام نقاشی که عکس تکمیل شده رو فرستادم واریز میشه که جای نگرانی نباشه براتون و خیالتون از بابت کیفیت و شباهت راحت باشه 

خودم بوشهرم کارا با پست پیشتاز ارسال میشه و معمولا بین 4تا7روز میرسه دستتون❤️

ممنونم عزیزم لطف داری 😍💚💚💚 قیمت به سایز موردنظرتون بستگی داره عزیزم  اگ سایز آ چهار با ...

مرسی درخواست میدم بهتون 

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2706