2703
2553
عنوان

شما کدون خونه رو ترجیح میدین

151 بازدید | 17 پست

یه خونه ۲۰۰ متری سه خوابه بشدت شیک و نورگیر و خلاصه از همه نظر لوکس و اوکی  ولی کنار مادرشوهر

یا یه خونه معمولی ۱۰۰ متری و..... با فاصله چندتا خیابون با مادرشوهر

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

گزینه ۲

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دومی 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2714

جوری زهر میکنن که خونه لوکس میشه جهنم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بستگی به مادرشوهر داره

البته اگه تنهاست و یکم سرک بکشه

خب قبول نمیکنم و میرم دور تر

ولی اگه خودش از دس زندگیش برمیاد

فوضولم نیست که خب چرا

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2706