2726
عنوان

تشرفات به محضر امام زمان عج (قسمت ششم😍)

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 230 پست
@یاسمین1364     @sunlight82     @یه_دختر_باهوش     @نازنین_زه ...

سلام ممنون عزیزم😍❤

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اللهم عجل لولیک فرج 🙏 اجرت با امام زمان علیه السلام

خیلی خوش اومدی خواهر جونم🤗🥰

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

استارتر جان ممنون از تاپیک قشنگت💚حاجت روا بشی ان شاالله به حق صاحب الزمان🙏اگه زحمتی نیس از این به بعد منو هم تو تاپیکات تگ کن لطفا🌸

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
استارتر جان ممنون از تاپیک قشنگت💚حاجت روا بشی ان شاالله به حق صاحب الزمان🙏اگه زحمتی نیس از این به ...

سلام خیلی خوش اومدی عزیزم🥰

چشم خواهر جون🤗🥰

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
سلام خیلی خوش اومدی عزیزم🥰 چشم خواهر جون🤗🥰

ممنون عزیز دلم😊❤️

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
من اون کتابایی که توش حکایات قدیمی داره رو خوندم ولی خیلی مشتاقم بدونم عصر حاضر کیا امامو دیدن و چطو ...

خب خیلیا دیدن ولی گمنامن. 

من خودم یه بچه ای که ۷ سالشه و امام زمان عج رو دیده بود تعریف کرد واقعا باور کردم چون تو خانواده ای بود که اهل مذهب و اینا نبودن و حرفایی که زد ساختگی و دروغ نبود.

خیلیای دیگه هم با امام زمان عج در ارتباطن ولی به صورت رازه براشون و گمنامن

@برفدانه     @هانیلسا     @مهساعشق     @123marinaz ‍  ...

عالی😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🤩😍🥰😍

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
@zinattammm ‍  @آرام۰۰۰     @هدیه_ثائر     @mahlaghaaaa &n ...

ممنونم عزیزم ..ان. شالله درپناه امام زمان باشین.واسه من دعااکنیدامام زمان بهم نگاه کنه یه نی نی بهم بده😢😢😢😢😢😢یعنی میشه اشک شوقم جاری بشههه

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
2706