2410
2553

سلام من بردلیل داشتن علایم شدید حساسیتی ( عطسه ؛ خارش بینی ؛ آبریزش بینی؛ خارش چشم و بینی ؛ خستگی مفرط  و خواب آلودگی ؛ آبریزش بینی و ..) و پس از چندین بار مراجعه ب متخصصین گوش و حلق و بینی؛ داخلی؛ آسم و آلرژی؛ و پزشک عمومی حساسیتم بهبود نیافت و به همین دلیل به متخصص طب سنتی مراجعه کردم و مجموعه ای از روشهای درمان مثل گیاهان دارویی؛ بخور ؛ مالیدن روغن های گیاهی به محل سینوسها و تجویز تعدادی حجامت ( حجامت عام؛ حجامت آلرژی و حجامت سینوس ) در حال درمان .  در حجامت سینوس باید بالای ابروها و بخشی از  گونه ها تیغ حجامت بزنن . خواستم بدونم کسی حجامت سینوس  انجام داده؟ جاش میمونه ؟ خیلی نگرانم جایزتیغ بمونه روی صورت 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

[QUOTE=218168048]این علائمی که گفتی مربوط به سینوزیت نیست علائم آلرژیه دارو چی مصرف میکنی؟ کلا بخور گیاهی + ماساژ روغن های ترکیبی کنجد زیتون و بابونه روی سینوس ها + کپسول اسطوخودوس+ کپسول ایرج با عسل آب + ترکیب بادام آسیاب شده با آب چند نوبت در روز 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
شوهرم سینوزیت داره یه عالمه پول خرج کردطب سنتی وقتی سرمامیخوره به سرمون بازهمون آش وهمون کاسه

عریزم به این شماره پیام بده طب سنتی تو مشهده واسه ات دارو میفرستی عالییی 09154921882

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝

اگر کرونا نبودم می‌رفتم ساکشن سینوزیت انجام میدادم وعملش لوزه هامم میکندم...

فقط یه دوره که با تجویز دکتر اگر لازم بود آنتی بیوتیک خوردید وبهتر شدید بلافاصله بعد از حمام سریع با دستمال یا چیز دیگه گوشتونو خشک کنید وبپوشانید من گرمکن گوش گرفتم سریع میذارم رو گوشم تاچند ساعت گاهی شبم باهاش میخوابم خیلی کمتر اذیت می‌کنه اینطوری

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
اگر کرونا نبودم می‌رفتم ساکشن سینوزیت انجام میدادم وعملش لوزه هامم میکندم... فقط یه دوره که با تجوی ...

فایده نداره ساکشن شوهر عمه ام انجام داد دوباره برگشت با کلی درد که کشید واسه ساکشن

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
2706