2726
عنوان

یه دایی دارم خیلی مهربونه ، ولی.....

1039 بازدید | 25 پست

خیلی خوش قلب و مهربونه ، تنها کسیه که از صحبت کردن باهاش خوشم میاد ، و بعضا درد دل میکنم باهاش ، ولی یه اخلاق بدی که داره اینه که تو هر حرف و تو هرررر کلمه ی حرفاش اسم زنشو میاره و هی تعریف و تمجید میکنه ، هی میگه مینا عاقله ، مینا خیلی معلوماتش بالائه، مینا اله، بله .....اصصصصلا در مورد اون نیست موضوع صحبتا، ولی از هر ده کلمه ، نه تاش میناس ....

من اصصصصلا با زنداییم مشکلی ندارم ، اصصصلا

فقط این رفتار داییم آزار دهنده هس برام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاید اینطوری به شکل غیر مستقیم ازت میخواد تا روابط رو با زندایت بهتر تکنیک و ازش الگو بگیری

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706