2410
2553
عنوان

خانما کسایی ک نماز میخونید بخاطر خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 35 پست
منو قبل از چهل روزگیم بردن پیش آقای نخودکی ک الان مرحوم شدن  ایشون برام یه دعایی نوشتن اینو ان ...

خوشبحالتون خوشبحالتون هزاران بار .

من خیلی درمانده شدم خسته شدم امروز صبح اینقدر ب خدا فحش دادم خودم عارم میاد اسمشو ببرم

بی تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره....
خوشبحالتون خوشبحالتون هزاران بار . من خیلی درمانده شدم خسته شدم امروز صبح اینقدر ب خدا فحش دادم خود ...

عزیزم توکل کن بر خدا من خودم زود خوب شدم ولی داداشم سه سال درگیر بود دکترای مختلف بردیمش خیلی کارا کردیم حتی یدفعه بردیمش مشهد دکتر گفتیم شاید اون کارش درست باشه 

توکل کن بر خدا سخته والا🥺🥺🥺

💜army💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من سه سال و نیمه شما بیکارید دنبال درد و مرض میگردی بچه ۴ساله رو کی اندوسکوپی میکنه ادم بزرگ ...

من یه آشغال پست فطرتم ک خدا اشتباهی خلق کرده .

من یه زن تنهام نه پدر دارم نه مادر نه خواهر نه برادر افسردگی دارم هزاران مشکل خدا منو نمیکشه راحتم کنه 

2720
من یه آشغال پست فطرتم ک خدا اشتباهی خلق کرده . من یه زن تنهام نه پدر دارم نه مادر نه خواهر نه برادر ...

ان شالله خوب میشه

خود دار باش مگه چی شده فکر میکنی زندگی ههمون گل و بلبله بخدا از ناراحتی ساعت نزدیک ۲ خوابم برد از ساعت ۵ هم بیدارم 

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
 استغفرالله توکل کنید به جای کفر

مدتهاست توکل میکنم اصلا من نخوام خدا منو آزمایش کنه کیو باید ببینم از بچکی معلول شدم بی خانواده شدم شوهرم بد بود چقدر قراره امتحان بدم .

من یه آشغال پست فطرتم ک خدا اشتباهی خلق کرده . من یه زن تنهام نه پدر دارم نه مادر نه خواهر نه برادر ...

تو کمبودت خداست

همین الان قران رو باز کن بخون

معنی رو بخون

این چ حرفیه ،مادر شوهر من مثل شما بود،نه پدر ،نه برادر،نه عمو

بچه هاش رو همه زندگیش میدونه

بلد باش خوب زندگی کن

تو مرا جان وجهانی

خوندم .

بچه اول من آنقدر مریض میشد هی سرما میخورد و علامت عفونت داشت می‌بردیم دکتر آنتی بیوتیک میداد و اینا .تا اینکه یه بار خیلی شدید بود بردیمش گفتن اصلا عفونت نیست و رفلکس داره . دارو داد ولی اونم کامل نخورد الان بزرگ شده بهتره . 

نگران نباش 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2714
مدتهاست توکل میکنم اصلا من نخوام خدا منو آزمایش کنه کیو باید ببینم از بچکی معلول شدم بی خانواده شدم ...

رفلاکسش در چه حده به چی حساسه

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

عزیزدلم باخودت اینجوری حرف نزن..تومادری..تمام امیدفرزندتی..این بچه معدش مشکل داره استرس وایناواسش خوب نیست..تورواینجورببینه که بدترمیشه..توکل کن به خدابعدشم پرهیزغذایی..شیرواب پرتقال واب لیمووسس وسوسیس کالباس تا۱ماه بهش اصلانده..ببرش دکترطب سنتی

سلام.
من پنج امن یجیب براتون خوندم حاجت روا باشین.
خب شما هم میتونین نماز بخونین دعا کنین خدا مشتاق و منتظر همه بنده هاشه.
هدف آفرینش رحمته.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خوشبحالتون خوشبحالتون هزاران بار . من خیلی درمانده شدم خسته شدم امروز صبح اینقدر ب خدا فحش دادم خود ...

عارد نیاد اینارو نگوووو چطور عارد میاد باز به مردوم التماس میکنی زانو جلو خودش بزن توبه کن خدا میبینه

چند سالشه

الان ۹ سالشه .

خواهر زادم از نوزادی داشت انقدر اذیت میکرد تا صبح فقط گریه .نوبتی بغلش میکردیم چون فقط تو بغل می‌خوابید.  

الان ۱۰ سالشه و موقع هایی که صبحانه نمیخوره بالا میاره ولی دارو هاش رو خوب نمیخوره 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2706