2737
2739
عنوان

سلام صبح بخیر🌺 میشه یه لحظه حوصله کنید بخونید و راهنمایی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 25 پست
یه جور دعای خیره نباید بهتون بربخوره خیلی حساسی ممکنه اگه منم از اقوام شوهرت بودم میگفتم گلم

ولی من اگه بخوام به کسی تبریک به الفاظ پسندیده تری استفاده میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح قشنگت توهم بخیر عزیزم قدم نو رسیده مبارک باشه منم زن. داییم الان بستری هست قراره یه پسر کوچولو به دنیا بیاره♥️♥️♥️

ببین چیزی که مهم هست نظر خودت و شوهرت هست ولی هیچ وقت نباید حرف مردم توجه  کرد از بعضی چیزا بگذری بیخیال باش و به اون چیزی که دوست داری توجه کن تا اونام خجالت زده شن 😏😌

حساس شدی عزیزم...بنده های خدا محبتم میکنن ک بهت زنگ میزنن کدوم فامیل شوهر دیدی ک زیاد بکسی واسه احوا ...

عزیزم اینایی که دارن با من تماس میگیرن تقریبا با همسرم من قطع رابطه هستن بنا به دلایل فامیلی خودشون، و برای دخترم حتی‌تماس هم نگرفتن

2731
ولی من اگه بخوام به کسی تبریک به الفاظ پسندیده تری استفاده میکنم

این مسئله بخاطر اینکه میگی اسم پدر شوهرتون هم محمد بوده و فوت کرده شاید پدر شوهرتون خیلی عزیز بوده که ناخوداگاه یاد ایسون میوفتن و این حرف ها رو میزنن و گفتن این جمله ها هم از روی محبت به فرزند شماست هم یاد اوری اون مرحوم

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
از بیشعوریشون هست واقعا من بودم عوض میکردم  ولی اگر عوض کردی بعدشم میگن از قصد این کار رو کرد ...

یک ماه پیش گفتم و خیلی پرس و جو کردن

من اسم دخترم هم که انتخاب کردم اعلام کردم و دیگه تغییرش ندادم

عزیزم اینایی که دارن با من تماس میگیرن تقریبا با همسرم من قطع رابطه هستن بنا به دلایل فامیلی خودشون، ...

چی بگم والا.حالاشما سخت نگیر...همون اسم رو بذار و اهمیتم نده

آرزوهاتو تبـבیل بـہ واقعیت ڪن!♡🌿👌
2738
چی بگم والا.حالاشما سخت نگیر...همون اسم رو بذار و اهمیتم نده

همیشه اختلاف فرهنگ و طرز فکر بعضی مسائل رو بوجود میاره 

شوهر من یادگار همون پدر هستش ولی این همه سال گذشته از فوت پدرش هیچ کسی سراغشو نمیگرفت 

حالا هم زنگ میزنن به قول همسرم انگار تسلیت میگن تا تبریک 

خلاصه حالمونو بد کردن